Advert
Magazin
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

Gölbaşı Spor Halter Takımı Sporcularına Milli Görev

Gölbaşı belediye spor halter takımından 4 halterci milli takıma davet edildi.

Gölbaşı Spor Halter Takımı Sporcularına  Milli Görev

Gölbaşı Spor Halter Takımı Sporcularına  Milli Görev

 

Gölbaşı belediye spor halter takımından 4 halterci milli takıma davet edildi.

 

Gölbaşı Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde oluşturduğu Halter Takımı, Türkiye genelinde başarılar elde etmeyi hedefliyor. Çoğu profesyonel halterci olan takımdan 4 sporcu milli takım kampına davet edildi. Ayrıca, Türkiye de yapılacak olan şampiyonalara da katılacak olan sporcularının katılacakları müsabakalar belli oldu.

 

Rusya da yapılacak olan 2011 Avrupa Halter Şampiyonası hazırlık kampına Gölbaşı Belediye Spor Kulübü Bayan Halter Takımı ndan Elif Güneş, Emel Güneş ve Mehtap Kurnaz milli takım kampına davet edildi. Rabia Zengin in de kolundaki sakatlık geçtikten sonra milli takım kampına katılacağı bildirildi.

 

Türkiye de yapılacak olan şampiyonalara da katılacak olan Gölbaşı Belediye Spor Kulübü Halter Takımı sporcularının katılacağı programla şöyle: "Gençler Kulüpler Türkiye Şampiyonası 25- 27 Şubat 2011 (Aydın), Yıldızlar Ferdi Türkiye Şampiyonası 25- 27 Mart 2011 (Kahramanmaraş), Büyükler Kulüpler Türkiye Şampiyonası 29- 30 Mayıs 2011 (Sakarya), Yıldızlar Kulüpler Türkiye Şampiyonası 24- 26 Haziran 2011 (İstanbul), Gençler Ferdi Türkiye Şampiyonası 18- 20 Kasım 2011 (Kırıkkale- Çorum- Sivas), Büyükler Ferdi Türkiye Şampiyonası 9-11 Aralık (Alanya)"

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Yeni Başkan Aksoy
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA