Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

Mustafa Koç için Divan Otel de taziye seli

İş adamı Mustafa Koç için Koç Ailesi Divan Otel de taziyeleri kabul ediyor. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de taziye için Divan Otel e gidenler arasında yer aldı.

Mustafa Koç için Divan Otel de taziye seli
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç un ölümü nedeniyle Koç Ailesi, taziyeleri Divan Oteli nde kabum etmeye başladı. Taziye için iş, sanat ve siyaset dünyasından çok sayıda kişi Divan Oteli ne geldi.

Koç Ailesi, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç için taziyeleri Divan Otel’de kabul etti.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile eşi Hayrünnisa Gül de taziye için Divan Otel e gidenler arasında yer altı. Gül ailesi Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç a, oğlu Mustafa Koç un vefatı dolayısıyla taziye ziyaretinde bulundu.

TAZİYEYE KİMLER GELDİ?

Koç ailesine taziye vermeye gelenler arasında, Genel Kurmay eski Başkanları Yaşar Büyükanıt ve İlker Başbuğ, Nazlı Ilıcak, Nihat Özdemir, Ali Şen, Levent Çakıroğlu, Arzuhan Doğan Yakçındağ, Muharrem Kayhan, Ali Sabancı, Kadir Topbaş, Ümit Boyner, Zülfi Livaneli, Fikret Ünlü, Sedat Aloğlu, Atalay Şahinoğlu, Nevzat Yalçıntaş, Murat Yalçıntaş, Adnan Polat, Rona Yırcalı, Cansen Başaran Symes, Haluk Dinçer, Suzan Sabancı Dinçer in de olduğu birçok kişi yer aldı.

Geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden işadamı Mustafa Koç için Divan Otel de taziye düzenlendi. Koç un babası işadamı Rahmi Koç da taziyeye katıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç un vefatı dolayısıyla Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç a taziye ziyaretinde bulundu.
İş adamı Faruk Süren ve Gazeteci Fatih Altaylı taziyeye katıldı.

CENAZE TÖRENİ PAZAR GÜNÜ

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Mustafa Koç un cenaze töreninin pazar günü yapılacağı duyuruldu.

Divan Oteli nde başlayan taziyeler 7 gün boyunca saat 16.00-19.00 arası kabul edilecek.

Kaynak

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Yeni Başkan Aksoy
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA