Advert

CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin’den Gölbaşı’na Ziyaret

CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin’den Gölbaşı’na Ziyaret
CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin’den Gölbaşı’na Ziyaret

CHP Gölbaşı İlçe Teşkilatı’nda gerçekleşen kahvaltıda CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin; CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Nuriye Atabey ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Ankara’da Cumhuriyet Halk Partisi’ni 2019’a taşıyacak olan bütün kademelerin örgüt yapılanmasını yeniden şekillendirdiklerini ifade eden Adnan Keskin “ Bu dönem içerisinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçimleri bir demokrasi şöleni havasında geçti. Her ilçede iki veya üç aday yarıştı. Gençlik kollarında da 2 veya 3 aday yarıştı. Demokratik bir şekilde seçim yapan Türkiye’de organlarını demokratik bir şekilde seçen tek partiyiz” dedi.

İl Başkanı Adnan Keskin Gölbaşı’nın Ankara’daki diğer ilçeler arasında farklı bir öneme sahip olduğunu ve belediye başkanlığının mutlaka alınması gereken bir ilçe olduğunu söyledi.

Keskin “Bizim hedefimiz 2019 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesine Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını dikmek.  Ankara’nın kaynaklarını israf derecesinde kullanan Melih Gökçek ve grubundan Ankara’yı kurtarma talebimiz var. Bununla ilgili çok iyi projelerle geliyoruz. Gölbaşı ile ilgili de bizim mühendis ve mimarlardan oluşan komisyonumuz Gölbaşı ile ilgili çok önemli projeler hazırlayacak. Yani biz Gölbaşı Belediye Başkan adayımızı belirlediğimizde o arkadaşımız sahaya indiğinde kimlerle ve hangi projelerle çalışacağı belli olacak. Artık eskiden olduğu gibi seçime bir ay kala aday belirleyip ‘haydi seçimlere’ olmayacaktır. Projenin olmadığı yerde belediye başkanı seçimini almanız asla mümkün değildir” şeklinde konuştu.

Güneydoğu’da terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonlara ilişkin açıklamalarda bulunan CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin “ Devlet terör yapmaz. Devlet biziz, devlet hepimiziz. Terörü, uygulamaları yanlış olan, emir alan kişiler yapar. Terörist gruplar da aynıdır. Devlet tarafından bu uygulamalarla kişisel hırslarını uygulamaya çalışan görevliler de yapar. Terör terördür. Hiçbir şey asla ve asla bir aylık bir çocuğun ölmesini haklı kılamaz” ifadelerini kullandı.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Nuriye Atabey de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek İl Başkanı Adnan Keskin’den Gölbaşı için destek istedi.

Ankara Gölbaşı CHP Ziyaret Adnan Keskin Nuriye Atabey
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı