Advert
Keçiören Belediyesi’nin Tesisleri Mouse’un Hemen Ucunda
Keçiören Belediyesi’nin Tesisleri Mouse’un Hemen Ucunda
Keçiören Belediyesi’nin eğitim, kültür ve spor tesislerin oturduğu yerden gezmek ve görmek isteyenler bilgisayar mouse’unun yardımıyla tesisler içinde 360 derecelik bir sanal tura çıkabiliyorlar

Belediyenin sanal tur uygulaması hem tesisleri gitmeden görmek hem de gezi öncesi bilgilenmek isteyen vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Belediyenin kurumsal web sitesine giren vatandaşlar, “sanal tur” butonuna tıklayarak tesisleri sanal ortamda üç boyutlu olarak gezip online bilgi alabiliyorlar. Uygulama sayesinde tesislerin içerisinde dolaşma imkanına kavuşan Keçiörenliler, ekrandaki yönergeleri takip ederek bulundukları mekanın en ince detaylarını bile görebiliyorlar.

 

Sanal  turda vatandaşlar Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkez i, 19 Mayıs Zümrüt Yaşam Alan ı, Atapark Mahalle Konağı , Aktepe Spor Tesisleri, Atatürk Parkı , Bademlik Zümrüt Yaşam Alanı, Bağlum Ek Hizmet Binası, Çaldıran Zümrüt Yaşam Alanı, Deniz Dünyası, Engelsiz Park, Estergon Kalesi, Etlik Olimpik Yüzme Havuzu, Evcil Hayvanlar Parkı, Fatih Sultan Parkı, Giresun Caddesi Akvaryum Revizyonu, Gökçek Parkı, Güngörmüşler Mahalle Konağı, Halil İbrahim Sofrası, Kalaba Spor Tesisleri, Kardeşler Zümrüt Yaşam Alanı, Meteoroloji Müzesi, Mevlana Kültür Merkezi, Necip Fazıl Sahnesi, Osmangazi Mahalle Konağı, Sanat Konağı, Sultan Sofrası, Şelale ve Muhsin Yazıcıoğlu Parkı, Yayla Mahalle Konağı, Yonca Yaşam Merkezi ve Yunus Emre Kültür Merkezi’ni üç boyutlu olarak gezebiliyorlar.

 

VATANDAŞIMIZIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRMAK İSTİYORUZ

 

Sanal tur uygulaması ile vatandaşların gitmek istedikleri tesisleri sanal ortamda görüp bilgi alabildiklerine dikkat çeken Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Tesislerimizi görmek isteyen, ancak bu fırsatı bulamayan bütün vatandaşlarımız için sanal tur uygulamasını başlattık. Uygulama sayesinde tesislerimize gitmeden önce bilgi sahibi oluyorlar ve gitmek istedikleri tesisi önceden tanıyabiliyorlar. Yaptığımız hizmetlerle vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak istiyoruz. Bu tür yenilikçi hizmetlerimizi sürdüreceğiz” mesajını verdi.

 

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Keçiören Sanal Tur Maouse
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500