Advert

Minik Yavru Almanya Yolcusu

Keçiören Belediyesi Hayvanların Sıcak Bir Yuvaya Kavuşması Amacıyla Başlattığı "Sahiplenmek İstiyorum" Uygulamasını Devam Ettiriyor

Minik Yavru Almanya Yolcusu
Minik Yavru Almanya Yolcusu

Gerek web sitesi yoluyla gerekse doğrudan başvuru yapılarak sokak hayvanlarını sahiplendiren Keçiören Belediyesi ne bu sefer Almanya da yaşayan Engin (42) - Hilal (35) Ayhan çifti başvurdu.

 

20 yılı aşkın bir süredir Almanya da yaşayan çift, oğulları Mustafa Metin Ayhan ın (17) isteğiyle bir yavru sokak köpeğini sahiplendiler. İnternet aracılığıyla bu hizmetten haberdar olan ve yazları Keçiören Karargahtepe Mahallesinde ikamet eden çift, 3 aylık sokak köpeğini sahiplenerek bakımını üstlendiler.

 

Gerekli veteriner kontrollerinin ardından yeni sahibine teslim edilen köpeğe Mustafa Metin Ayhan "boncuk" ismini verdi. Çocukluğundan beri bir köpeğinin olmasını isteyen Mustafa Metin daha önceleri balık ve kuş beslediğini ifade etti. Almanya nın Frankfurt kentinde yaşayan 2 çocuklu ailenin köpek besleme isteğine aracı olan Keçiören Belediyesi nin son 1 yılda sahiplendirdiği hayvan sayısı ise son sahiplendirme ile beraber 29 a ulaştı.

 

 

Ankara Gölbaşı Keçiören Sahipsiz Hayvanlar Küçük Yavru Almanya Yolcusu Boncuk Mustafa Metin Ayhan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı