Advert
3. Sayfa
Giriş Tarihi : 28-07-2015 14:52   Güncelleme : 28-07-2015 14:52

Gönüllülere 41 Kere Maşallah

Keçiören Belediyesi Gönüllü Akademisi her kesimin yanında olmaya ve gönüller kazanmaya devam ediyor

Gönüllülere 41 Kere Maşallah

. "Güneşin doğup battığı her yerde iyilik yeryüzüne yayılsın" ilkesiyle hareket eden yaklaşık 1000 gönüllü Ramazan ayı boyunca da yaptıkları çalışmalarla adlarından söz ettirmeyi başardı.

 

Gönüllü Akademisi, Ramazan ayı boyunca yalnız, kimsesiz ve maddi durumu yerinde olmayanları ziyaret ederek hem gönüllerini kazandı, hem yalnızlıklarını unutturdu. Paylaşımların önemine dikkat çekmek amacıyla yaptıkları ziyaretler esnasında çok olumlu tepkilerle karşılaştıklarını ifade eden Gönüllüler, yanlarında götürdükleri yemeklerle yalnız ve kimsesiz olanlara misafir oldular ve onlarla iftar açtılar.  Ramazanın birlik, beraberlik, yardımlaşma ruhuna da dikkat çekerek, yalnız yaşayanların yüzlerinde tebessüm bıraktılar. Gönüllü Akademisi, ilginin yoğun olduğu bu ziyaretleri önümüzdeki Ramazanlarda da sürdürme konusunda kararlı olduklarını belirtti.

 

 

Ramazan Bayramı öncesi ise maddi durumu yerinde olmayan 0- 12  yaş grubu  41 çocuğu sevindiren yardım gönüllüleri, çocukların bayramı bayram tadında yaşamasına da vesile oldular.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA