Advert

Keçiörenli'ler Ailece Seminerde

Eğitim ve bilgilendirme çalışmalarında açık ara önde olan Keçiören Belediyesi bu alanda yaptığı çalışmalara her gün bir yenisini ekliyor

Keçiörenli'ler Ailece Seminerde
Keçiörenli'ler Ailece Seminerde

Keçiören Belediyesi Aile Eğitim Merkezi düzenlediği seminerlerle özellikle gençlerin ve yetişkinlerin yanında olmayı sürdürüyor.

Bilgilendirme misyonunu yerine getiren seminerlere her yaş gurubundan insanlar katılırken, her ay ortalama 20 seminer düzenleniyor. Aile Eğitim Merkezine gelenler özellikle seminer hizmetinden çok memnun olduklarını ifade ediyorlar, ayda yaklaşık 2000 kişi seminerlerden yararlanıyor. Alanında uzman kişiler tarafından 2 saat olarak düzenlenen seminerler arasında en büyük ilgiyi yetişkinler arasında "aile içi iletişim", "beden dili", "iletişim becerileri" görürken, gençler arasında en ilgi gören seminer ise "not tutma ve özetleme teknikleri"...

Merkezde ayrıca önemli haftalara özgü ve gelen talepler doğrultusunda da seminer çalışmaları yapılıyor. Kanser Haftası nedeniyle düzenlenen seminer ve Tüp Bebek Bilinçlendirme gibi çalışmalar bunların bir örneğini oluşturuyor.

Aile Eğitim Merkezi yetkilileri, düzenledikleri seminerlerle hem kişisel gelişimi hem de eğitimi desteklediklerini ifade ettiler.

 

 

Ankara Gölbaşı Keçiören Aile Semineri Aile Eğitim Merkezi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı