Advert
3. Sayfa
Giriş Tarihi : 18-07-2015 10:24   Güncelleme : 18-07-2015 10:24

Başkentli Çocuklara Çifte Bayram

Bayramda , Başkenti Üstü Açık Otobüs İle Turlayan Başkan Gökçek Çocuklara Top Ve Çeşitli Oyuncaklar Hediye Etti

Başkentli Çocuklara Çifte Bayram

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ramazan Bayramı’nın ilk günü, Başkentin çeşitli ilçelerini üstü açık otobüs ile turlayarak çocuklara top ve çeşitli oyuncaklar dağıtıp vatandaşlarla bayramlaştı. 

 

Başkan Gökçek, özel dizayn edilmiş üstü açık otobüs ile Altınpark’tan başlayarak, Pursaklar, Akyurt ve Çubuk ilçelerini gezerek, vatandaşların bayramını kutladı, çocuklara top, oyuncak bebek, badminton raketi ve çeşitli oyuncaklar dağıtarak çifte bayram sevinci yaşattı.

Geleneksel hale gelen bayramlarda çocuklara top ve çeşitli oyuncaklardan oluşan hediye dağıtımını bu bayram da sürdüren Başkan Gökçek, Altınpark’tan hareket ederken burada bulunan çocuklara hediyelerini dağıttı.

Daha sonra Pursaklar ilçesine üstü açık otobüs ile giden Başkan Gökçek, yol kenarında, evlerinin balkonlarında bulunan vatandaşlarla selamlaşarak bayramlarını kutladı, çocuklara, top, oyuncak bebek, badminton raketi ve çeşitli oyuncaklardan oluşan hediyeler dağıtarak bayramlaştı.

 

Otobüsün etrafında aileleri ile birlikte izdiham oluşturan çocuklar hediyeleri almak için birbirleriyle yarışırken, top ve oyuncakları alan çocuklar ise hediye almanın mutluluğunu yaşadılar.

Pursaklar’dan sonra Akyurt ilçesine geçen Başkan Gökçek burada Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş ile birlikte, ilçeyi gezerek çocuklara top ve oyuncak dağıtımına devam etti.

Akyurt’luların da büyük ilgi ve sevgi gösterisi ile karşılaşan Başkan Gökçek, bu bayram da çocukları sevindirmeye devam etti.

Akyurt’ta mahalleleri dolaşan Başkan Gökçek, vatandaşlarla bayramlaşırken, çocuklarda top, oyuncak bebek, badminton raketi ve çeşitli oyuncaklardan oluşan hediyeleri almanın mutluluğunu yaşadılar.

 

- ÇUBUK’TA YOĞUN İLGİ -

Bayramlaşma turunu Akyurt’tan sonra akşam saatlerinde Çubuk’ta da sürdüren Başkan Gökçek, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan ile birlikte çocuklara top, bebek ve çeşitli oyuncaklar  dağıtmaya devam etti.

Çubuk’ta vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Gökçek, üstü açık otobüsü ile caddeleri turlarken, araçlarını durduran vatandaşlar Başkan Gökçek’le selamlaşmak ve oyuncakları almak yoğun çaba sarf ettiler. Otobüsün ardından sevinçle koşan çocuklar hediyelerini alırken, kaldırımlarda bekleyen vatandaşlar ise Başkan Gökçek tarafından üstü açık otobüsten atılan top,oyuncak bebek, badminton raketi ve çeşitli oyuncakları aldılar.

Böylece Başkan Gökçek, Bayramın ilk gününde yaklaşık 7 saat süren bir Başkent turuyla hem çocukları sevindirdi, hem de başkentlilerle bayramlaştı.

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA