Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 06-06-2015 18:40   Güncelleme : 06-06-2015 18:40

MHP’den Mehteranlı ve Atlı Birlikli Yürüyüş

MHP Gölbaşı İlce Başkanlığı 7 Haziran 2015 genel seçimlere bir gün kala gölbaşında yürüyüş düzenledi.

MHP’den Mehteranlı ve Atlı Birlikli Yürüyüş

Gölbaşı kaymakamlığı önünde başlayan yürüyüş MHP Gölbaşı Seçim İletişim Merkezi önünde son buldu. Yürüyüşte mehteran takımı ve atlı birliklerde katıldı.

 

Yürüyüşe katılan herkese teşekkür eden MHP Gölbaşı İlce Başkanı Mahmut Aksoy “ İnşallah 8 Haziran sabahı MHP iktidar olacaktır. Üstümüze düşen bir tek görev kalmıştır. Yarın sandıklarımıza sahip çıkacağız. Oylarımıza sahip çıkacağız ve Milliyetçi Hareket Partisini iktidar yapacağız” dedi.

 

HER SANDIĞA GİREN OY SANDIKTAN ÇIKAMAYABİLİR

 

Yürüyüş sonunda konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş “Yarın insanların verdiği oyun zayi olmadığını göstermeniz için gayret sarf etmeliyiz. Atasözlerimiz hepsi çok iyi düşünülmüş ve söylenmiş sözlerdir. Demokraside gidersiniz sandığa oy atarsınız. Ama Türkçe deyim nedir sandıktan çıkmaktır. Bu atasözü son derece önemlidir. Bunun özerine düşünmeniz gerekmektedir. Demek ki sandığa her giren çıkamayabiliyor. Bunu gecen seçimlerde Belediye seçimlerinde, Ondan önceki genel seçimlerde gördük. Bu sefer biz MHP olarak bilgi işlem merkezimizle ve avukat arkadaşlarımızla her hazırlığı yaptık. Her yeri takip edeceğiz. Ama sizlerden de istediğimiz yarın sandıklarımıza sahip çıkmanız. Sandık sonuçları ilçemize bildirmek, onlarda bize bildirsinler” şeklinde konuştu.

 

MHP Gölbaşı İlce Başkanlığının düzenlediği yürüyüşe MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, MHP Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayları Nevzat Aypek, Şahin Önalan, MHP Gölbaşı İlce Başkanı Mahmut Aksoy ve çok sayıda partili katıldı.

 

MHP Gölbaşı İlce Başkanlığının düzenlediği yürüyüşe vatandaşlar atlı birliklere büyük ilgi gösterdi.

Haber Önder Ataseven

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Yeni Başkan Aksoy
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA