Advert
ANKET
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

Giderleri ATO karşılayacak

Gölbaşı'nın saygın işadamları arasında yer alan Cemil Yıldırım ve oğlu Erdoğan Yıldırım eğitime destek olmaya devam ediyor

Giderleri ATO karşılayacak

Baba-oğul eğitime sonsuz destek veriyor

Gölbaşı nın saygın işadamları arasında yer alan Cemil Yıldırım ve oğlu Erdoğan Yıldırım eğitime destek olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay içerisinde işadamı Cemil Yıldırım ın yaklaşık 3 milyon TL lik arsasını okul yapımı için bağışlamasının ardından, Cemil Yıldırım ın oğlu Erdoğan Yıldırım da ATO nun Gölbaşı Endüstri Meslek Lisesi çok amaçlı salonunun masraflarını karşılanmasını sağladı. Gölbaşı lı işadamı Erdoğan Yıldırım tarafından, yönetim kurulu üyesi olduğu ATO meclisine sunduğu, eğitime destek talebi kabul edildi.

 

ATO gündemine Erdoğan Yıldırım getirdi

Kaymakam Raşit Zengin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Karabulut, İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Deveci ve okul yönetiminin, okuldaki çok amaçlı salonun masraflarının ATO tarafından karşılanması için, ATO Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Yıldırım a taleplerini ilettiği ve Yıldırım ında bu öneriyi ATO meclis gündemine getirdiği öğrenildi.

 

Giderleri ATO karşılayacak

ATO Meclisinde kabul edilen öneri ile, Gölbaşı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nin ek binasında yapılacak olan çok amaçlı salonun dizaynı Ankara Ticaret Odası tarafından yapılacak. Yaklaşık 40-45 bin TL ye mal olacak, çok amaçlı salonun dizaynı ATO tarafından yapılacak.

 

Eğitime desteğe vali Yüksel teşekkür etti

Öte yandan Ankara Valisi Alaaddin Yüksel de ATO Meclisinde bir konuşma yaparak, ATO Meclis Üyelerine eğitime verdiği destek nedeniyle teşekkür etti. ATO ya Gölbaşı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi çok amaçlı salon yapımına katkı sağlaması nedeniyle teşekkürlerini ileten Yüksel, Ankara nın eğitim alanında bazı başlıklarda ortalamaların altında olduğunu belirterek, işadamlarını eğitime katkıda bulunmaya çağırdı.

 

Yıldırım "ATO ye teşekkür ediyorum"

ATO Yönetim Kurulu üyesi ve Gölbaşılı işadamı Erdoğan Yıldırım, ATO Meclis Başkanı Sinan Aygün, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyelerine teşekkür ederek "ATO Meclisi, Gölbaşı nın eğitimine katkı sağlayacak önerimizi kabul ederek,eğitime katkıda bulunmuştur. Bu katkıda büyük payı olan Meclis Başkanımız Sayın Sina Aygün e, değerli yönetim kurulu üyelerimize ve saygıdeğer meclis üyelerimize şahsım ve Gölbaşı halkı adına teşekkür ediyorum" dedi.

KAYNAK ; Gölbaşı Taraf Gazetesi

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA