Advert

Ahmet Serdar Özel, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ziyaret etti.

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Ahmet Serdar Özel, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ve Ak Parti Gölbaşı İlçe teşkilatını ziyaret etti.

Ahmet Serdar Özel, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay  ziyaret etti.
Ahmet Serdar Özel, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay  ziyaret etti.

Ankara, Gölbaşılı olan İzmir 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı ÖZEL Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a ve Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan’a ve teşkilat üyelerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerini sundu.

Gönülden, sadık bir AK Partili olduğunu belirten Özel ”Teşkilat olarak İzmir’i çok önemsiyoruz. Teşkilatlarımızın İzmir’e verdiği önemi Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu İzmir’e geldiğinde de ifade etmişti. Allah nasip eder de bu çıktığımız yolda ilerlersek, AK Parti misyonu ile çözüm üretmek için çalışacağım” diyerek konuştu.

ANKARA’YI HER SENE ZİYARET EDERİM

Ankara, Gölbaşılı olan İzmir 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı ÖZEL 24 yıldır İzmir’de ikamet etmektedir. Ankara’da yaptığı girişimler ve akrabalarının da Ankara, Gölbaşı’nda ikamet etmelerinden dolayı her sene Ankara’yı ziyaret etmektedir. Ayrıca Aday Adaylığı süreci İzmir’de büyük ses getiren Ahmet Serdar Özel’in akrabalarının da Ankara, Gölbaşı ve civarında Ak Parti Teşkilatında aktif görevler aldıkları bilinmekte

 

 İzmir 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı ÖZEL “Ankara’nın benim için değeri büyüktür. Ankara’da çok güzel zamanlarım geçti. 24 yıldır İzmir de bulunuyorum fakat her yıl mutlaka Ankara’yı ziyaret ederek özlemimi gidermeye çalışırım. İzmir’de bulunan sevgili dostlarım gibi hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Ankaralı dostlarıma, ağabeylerime ve kardeşlerime de sonsuz teşekkür ederim Ak Parti ile gönül bağı olan herkesin olduğu gibi bu hizmet yolunda çalışmaya hak kazanmak benim için bir gururdur ” diyerek konuşmasını bitirdi.

ankara gölbaşı fatih duruay ziyaret Ahmet Serdar Özel ak parti milletvekili aday adayı izmir
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı