Advert
Teknoloji
Giriş Tarihi : 30-01-2015 21:17   Güncelleme : 30-01-2015 21:17

Handem Organizasyon ÖDÜL ALDI

Handem Organizasyon- HANDE ŞAHİN ÖDÜL ALDI

Handem Organizasyon ÖDÜL ALDI

Handem Organizasyonla kamuoyuna ismini duyuran başarılı iş kadınını Hande Şahin’in siyasal hayatta da aynı başarıyı göstermesi gözlerden kaçmadı. Gölbaşı’nda gerçekleştirilen önemli organizasyonlara imza attı. İş ve siyaset alanındaki hızlı yükselişini bir ödülle de taçlandırdı.  Gölbaşı Ak Parti İlçe Başkanlığı, Halkla İlişkiler Başkanı görevini yürüten Hande Şahin; Türk Tıme dergisinin düzenlediği geleneksel  ‘Yılın Altın Adamları Ödül Töreni’nde ödüle layık görüldü. Ödül alan birkaç kadından biri olması nedeniyle ayrıca dikkat çeken Şahin’in bu başarısı Gölbaşı içinde ayrı bir önem taşıdı

.

Gecede; bakanlar, diplomatlar, belediye başkanları siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimleri de ödül aldı.

Ülkesi ve halkı için başarılı çalışmalara imza atan, gayretli çalışmaları ve örnek mücadelesi ile kamuoyunun takdirini kazanmış siyasetçi, bürokrat, işadamı, sivil toplum kuruluşlarının liderleri, sinema ve sanat dünyasının başarılı isimlerinin ödüllendirildiği, Türk Time Dergisi “2014 Yılının Altın Adamları” ödül töreni, geçtiğimiz ay Ankara Şahhane Restaurant’ta yapıldı.

Merkezi Ankara olan, 38 il ve Kıbrıs başta olmak üzere Almanya, Amerika ve Fransa’da temsilcilikleriyle on binlerce insana ulaşan Türk Time Dergisi okuyucularının ortak değerlendirmeleri ve yapılan anket sonucu,“2014 Yılının Altın Adamları” ödülüne, tarım sektöründen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdür Vekili Dr. Gürsel Küsek ve Tarım İşletmeleri Genel Müdürü Mehmet Halis Bilden uygun görüldü.

Düzenlenen gecede, Çankırı Valisi Vahdettin Özcan’a “Yılın Valisi ve Hizmet Adamı” ödülü verilirken.ödül alan diğer isimler arasında şu isimler bulunuyor; Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Yadigar Gökalp İlhan, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Orhan Birdal,Çankırı Atkaracalar Belediye Başkanı Rıfat Altuntop ve bir çok sivil toplum kuruluşu.

 

 

 

 

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
154. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA