Advert
Teknoloji
Giriş Tarihi : 03-11-2014 17:22   Güncelleme : 03-11-2014 17:22

İlçe Başkanlığına ÇETİN aday...

Gölbaşı’nda aktif ticaretle uğraşan AK Partili İdris Çetin, Kasım ayında yapılacak olan İlçe Kongresi’nde ilçe başkanlığına aday olacağını açıkladı.

İlçe Başkanlığına ÇETİN aday...

Gölbaşı’nda aktif ticaretle uğraşan AK Partili İdris Çetin, Kasım ayında yapılacak olan İlçe Kongresi’nde ilçe başkanlığına aday olacağını açıkladı.

Çetin yapmış olduğu basın toplantısı ile ‘Ayrıştırıcı, kutuplaştırıcı değil, Bilhassa birleştirici bir siyaset ile AK Parti İlçe Başkanlığı’na aday oluyorum” diyerek, göreve talip olduğunu dile getirdi.

AYRIMCI DEĞİL, BİRLEŞTİRİCİ OLACAĞIM

Çetin yaptığı açıklamada, Gölbaşı’nın çamurunda yoğrulduğunu ve sorunları iyi bildiğini kaydederek, “  Bu bir bayrak yarışıdır. AK Parti Genel merkezimiz uygun görürse bu göreve talibim. Bu göreve uygun görüldüğüm takdirde, Gölbaşı Belediyesi, diğer siyasi partiler, Sivil Toplum Örgütleri ve Mahalle Muhtarları ile uyumlu İstişareli bir şekilde çalışacağımızdan da hiç kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

BAŞARILI BİR BELEDİYE BAŞKANI

Aday gösterilmediği takdirde yine partisinin bir neferi olarak çalışmaya devam edeceğinin altını çizen Çetin, mevcut ilçe teşkilatı ile ilgili olarak da bazı sorunların yaşandığına vurgu yaparak, yaşanan bu sorunların Gölbaşı’nın geleceğine de etki ettiğini dile getirdi.

Çetin, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ın ise 6 aylık kısa bir süre içerisinde başarılı çalışmalara imza attığını söyleyerek, bu çalışmaların daha da hız kazanması ve Gölbaşı’nı ileriye taşıması adına ilçe teşkilatının da bu konuda birleştirici ve yapıcı bir yol izlemesi gerektiğini belirtti.

GENÇLİK HEYECANI

Ailesi, partili arkadaşları ve dostları ile yapmış olduğu istişareler sonrasında aday olmaya karar verdiğini belirten Çetin, mevcut ilçe başkanı Osman Karaaslan ın yaptığı yanlışlara da değinerek, gençliğinin ve seçim kazanma heyecanının Karaaslan’a bazı hatalar yaptırdığına ve ilçe başkanlığı konusunda yetersiz kaldığına vurgu yaptı. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA