Advert

Başkan Özdem, Çetin’i ziyaret etti

Kırıkkale Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem, Başkan Çetin’i makamında ziyaret etti.

Başkan Özdem, Çetin’i ziyaret etti
Başkan Özdem, Çetin’i ziyaret etti

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Başkan Çetin’e üçüncü döneminde başarılar dileyen Özdem, Pursaklar’da yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek “Ankara’ya her geldiğimizde Pursaklar’ı daha da gelişmiş ve değişmiş buluyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz” dedi.

 

Kırıkkaleli Mevkidaşını makamında ağırlayan Selçuk Çetin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, misafirlerine teşekkür edip, Pursaklar’da hayata geçirdikleri projeleri anlattı. Yapılan çalışmalar hakkında heyeti bilgilendirdi.  Türkiye’de ilk defa Pursaklar Belediyesi tarafından hayata geçirilen Nezaket Okulları projesinin Türkiye genelinde yaygınlaşmasını isteyen Başkan Çetin, “Bu projenin tüm belediyeler tarafından uygulanması bizleri memnun eder. Çünkü bu proje ile bizler geleceğin hanımefendisi ve beyefendilerini yetiştiriyoruz” dedi. 

pursaklar pursaklar belediye başkanı selçuk çetin kırıkkale delice delice belediye başkanı turgut özdem pursaklar ziyareti
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı