Advert

Elikesik: "120 bin kişinin vebalini taşıyoruz"

CHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Bülent Elikesik "Ben büyükşehir belediye meclis üyesi olsaydım, herşeye rağmen "evet" oyu verirdim." dedi.

Elikesik:
Elikesik:

GÖLBAŞI BELEDİYESİ NİN MECLİS ÜYELERİYİZ

CHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Bülent Elikesik’de konu ile ilgili olarak Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a destek verdiklerini ifade ederek, “Biz seçildiğimiz dönemde Cumhuriyet Halk Partisi’nin meclis üyeleriydik. Ama seçildikten sonra biz Gölbaşı Belediyesi’nin meclis üyeleriyiz, öyle görüyoruz. Verdiğimiz bütün önergelerde bürolarımızda ya da belediyede yer alan odamızda hazırlamadık bugüne kadar. Hep halkın içinde, halktan gelen talepler doğrultusunda hazırladık. Bugüne kadar 7 aylık süreçte de Fatih Başkan’ın bizi ötekileştirmemesi, bütün çalışmalarında Mogan Gölü dahi bize bilgi vermesi ve bu çalışmalarda bizi içinde bulundurduğu için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

 120 BİN KİŞİNİN VEBALİ VAR


Ankara Büyükşehir Meclis toplantısında Mogan Gölü’nün temizlenmesinde ret oyu veren CHP büyükşehir meclis üyelerinin ret vermelerinde ki gerekçenin kendi sorumlulukları olduğunu ifade eden Elikesik, “ Bütün çalışmalardan hem ilçe başkanımızın, hem de bizlerin bilgisi vardır. Gölbaşı’nı iyi tanıyan, iyi bilen biri olarak Mogan Gölü’nün temizlenmesi protokolüne Büyükşehir meclisinde ben şahsım adına hayır demezdim. Bunu nedeni ise Gölbaşı’nda ivedi şekilde yapılması gereken Mogan Gölü’nün temizliği ve Konya Yolu sorunlarıdır. Bize oy verenlerin değil, 120 bin kişinin vebalini taşıyoruz. 120 bin kişinin yüzünü gülümsetecek her şeyi, her yerde, her zaman Gölbaşı Belediyesi’nin yanında olacağız ve desteğimizi vereceğiz. Biz Gölbaşı meclis üyeleri olarak bu konuda eksiğiz. Bunun da tek sorumlusu benim, çünkü büyükşehir meclis üyelerini uyarmadım. Bunun için Gölbaşı’ndan ve meclis üyelerinden de özür dilerim” dedi. 

bülent elikesik chp chp gölbaşı meclis üyesi mogan gölü temizliği büyükşehir meclisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı