Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 16-10-2014 13:35   Güncelleme : 16-10-2014 13:35

Elikesik: "120 bin kişinin vebalini taşıyoruz"

CHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Bülent Elikesik "Ben büyükşehir belediye meclis üyesi olsaydım, herşeye rağmen "evet" oyu verirdim." dedi.

Elikesik:

GÖLBAŞI BELEDİYESİ NİN MECLİS ÜYELERİYİZ

CHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Bülent Elikesik’de konu ile ilgili olarak Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a destek verdiklerini ifade ederek, “Biz seçildiğimiz dönemde Cumhuriyet Halk Partisi’nin meclis üyeleriydik. Ama seçildikten sonra biz Gölbaşı Belediyesi’nin meclis üyeleriyiz, öyle görüyoruz. Verdiğimiz bütün önergelerde bürolarımızda ya da belediyede yer alan odamızda hazırlamadık bugüne kadar. Hep halkın içinde, halktan gelen talepler doğrultusunda hazırladık. Bugüne kadar 7 aylık süreçte de Fatih Başkan’ın bizi ötekileştirmemesi, bütün çalışmalarında Mogan Gölü dahi bize bilgi vermesi ve bu çalışmalarda bizi içinde bulundurduğu için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

 120 BİN KİŞİNİN VEBALİ VAR


Ankara Büyükşehir Meclis toplantısında Mogan Gölü’nün temizlenmesinde ret oyu veren CHP büyükşehir meclis üyelerinin ret vermelerinde ki gerekçenin kendi sorumlulukları olduğunu ifade eden Elikesik, “ Bütün çalışmalardan hem ilçe başkanımızın, hem de bizlerin bilgisi vardır. Gölbaşı’nı iyi tanıyan, iyi bilen biri olarak Mogan Gölü’nün temizlenmesi protokolüne Büyükşehir meclisinde ben şahsım adına hayır demezdim. Bunu nedeni ise Gölbaşı’nda ivedi şekilde yapılması gereken Mogan Gölü’nün temizliği ve Konya Yolu sorunlarıdır. Bize oy verenlerin değil, 120 bin kişinin vebalini taşıyoruz. 120 bin kişinin yüzünü gülümsetecek her şeyi, her yerde, her zaman Gölbaşı Belediyesi’nin yanında olacağız ve desteğimizi vereceğiz. Biz Gölbaşı meclis üyeleri olarak bu konuda eksiğiz. Bunun da tek sorumlusu benim, çünkü büyükşehir meclis üyelerini uyarmadım. Bunun için Gölbaşı’ndan ve meclis üyelerinden de özür dilerim” dedi. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA