Advert
Jandarma ekiplerinden kaçmadı !
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Jandarma ekiplerinden kaçmadı !
Ankara İl Jandarma Komutanlığına bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yol kontrolünde esrar ve kaçak sigara ele geçirildi.

Ankara İl Jandarma Komutanlığına bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ile Gölbaşı İlçe Jandarma Komutanlığı Asayiş Ekipleri Ankara-Konya karayolunun 36’ncı Kilometresine Narkotik Detektör köpeği Cesur’ un da katıldığı yol kontrol ve arama gerçekleştirdi.

 

Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcılığından alınan arama kararına istinaden yapılan çalışma neticesinde, Diyarbakır ilinden Ankara iline gelen bir seyahat firmasına ait yolcu otobüsünde yolcu olarak bulunan C.B. isimli şüpheliye ait bagaj içine 5 ayrı paket içine gizlenmiş şekilde toplam 7 kilo 415 gram toz esrar ele geçirildi. Mersin ilinden İstanbul iline seyir halinde bulunan bir seyahat firmasına ait yolcu otobüsünde yolcu olarak bulunan R.K. isimli şüpheliye ait valiz içerisinde 60 gr kubar esrar maddesi ele geçirirken, Mersin ilinden Ankara iline seyir halinde bulunan bir seyahat firmasına ait yolcu otobüsünde yolcu olarak bulunan M.T. isimli şüpheliye ait 3 (üç) ayrı valiz içerisinde de bin 800 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Ele geçirilen 7 bin 415 gram toz esrar 60 gram kubar esrar ve bin 800 paket gümrük kaçağı sigaralara Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı ile el konulmuş olup; Şüpheliler C.B., R.K. ve M.T. gözaltına alınarak haklarında gerekli yasal işlem yapılıp adliyeye sevk edildi.

ETİKETLER
ankara gölbaşı gölbaşı jandarma ekipleri gölbaşı cumhuriyet başsavcılığı uyuşturu operasyonu konya yolu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500