Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 08-10-2014 11:54   Güncelleme : 08-10-2014 11:54

MHP’li Meclis Üyelerinden Ülkü Ocağı’na Hayırlı Olsun Ziyareti

MHP meclis üyeleri, yeni seçilen Ülkü Ocakları Başkanına ziyarette bulundu

MHP’li Meclis Üyelerinden Ülkü Ocağı’na Hayırlı Olsun Ziyareti

Geçtiğimiz günlerde Gölbaşı Ülkü Ocağı’nda yaşanan görev değişiminde Melih Molla’nın yerine Selim Akyüz ocak başkanı seçilmesinden sonra, hayırlı olsun ziyaretini Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis üyeleri yaptı.

Ülkü Ocakları Başkanı Selim Akyüz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, göreve geldiği kısa bir süre içerisinde yapılanlardan bahsetti.

Akyüz; “Yaz sezonu bitti. Öğrencilerle birlikte seminerlerimiz olacak. Yeni sohbetlerimize kimler katılı bize yardımcı olursanız, daha şevkli olacaktır. Aynı zamanda istişare düşüncemiz var. Milliyetçi, ülkücü olarak her daim vatanına, milletine hizmet eden insanlar olarak herkesi aynı çatı altında toplamak istiyoruz” dedi. Başkan Akyüz meclis üyelerinden destek isteyerek, bu davaya gönül vermiş insanlarla istibat kurup, çalışmak istediklerini ifade etti.

Ülkü Ocakları Başkanı Selim Akyüz, ülkü ocaklarında eğitim görmüş kişilerin iyi yerlerde olduklarını belirterek, “Ülkü ocaklarında eğitim görmüş öğrencilerin başarılı olduklarını görmek bizleri onure ediyor. Bizler Ülkü Ocakları olarak güzel insanlar yetiştirme amacındayız. İnşallah bundan sonra da daha iyi şeyler yapma hedefinde olacağız. Ocağa gelen öğrencilerin aileleri ile de aynı zamanda görüşmekteyiz. Burası bilinenin aksine ilim irfan yuvasıdır. Biz her şeyin en iyi olması, gelen öğrencilerin de en iyi eğitimi alması için uğraş veriyoruz” diyerek ifade etti.

Ülkü Ocağı’ndan Kampanya

Son günlerde yaygın özellikle küçük yaşlara kadar kullanımı olan uyuşturucu hakkında Genel Merkez’inde bir proje ürettiğini belirten Akyüz,  “Genel Merkez bu konuda bir tabela çalışması yaptı. Ocağa giden genç uyuşturucu bağımlısı olamaz diye. Zaten bizim içimize böyle bir zihniyeti olan, düşüncesi insan barınamaz. Bu konuda Genel Merkez çok güzel bir projeye imza atmıştır. Sonuna kadar da destekliyoruz” diyerek meclis üyeleri de bu konuda ülkü ocaklarının yapmış olduğu kampanya için desteklerini ifade ederek,  yaygınlaştırılması gerektiklerini belirttiler.

 

MHP Meclis Üyesi Yücel Aksakal destek verdiklerini belirterek, “Ülkemiz çeşitli sıkıntılar içerisinde. Bu manada sizlere büyük görev düşüyor. Türk gençliğini, Türk’ün geleneklerine göre yetiştirmek, İslam’a uygun olarak yetiştirilmesi gerekiyor. Biz bu ocaklardan yetiştik, artık bayrak sizde. Allah yolunuzu açık etsin, her türlü yanınızdayız” dedi. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA