Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 27-09-2014 12:13   Güncelleme : 27-09-2014 12:13

Ak Parti Eylül ayı istişare toplantısını gerçekleştirdi.

Mehmet Akif Ersoy kültür merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Ankara Milletvekili Ülker Güzel, Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur ve İl yöneticileri katıldı.

Ak Parti Eylül ayı istişare toplantısını gerçekleştirdi.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Başkanı Osman Karaaslan Ak Parti’ye olan bağlılıklarını ifade ederek;

BİZ UZUN ADAMI SEVDİK

Ak Parti Gölbaşı ilçe teşkilatı her zaman, hep birlikte çok büyük başarılara imza attı. Bizler Gölbaşı teşkilatı olarak birlik ve beraberlik içerisinde ki birbirimizle olan bağlarla Gölbaşı’nda çok büyük işlere imza attık. Birilerinin hayal edemedikleri, düşünemedikleri işleri hep birlikte yaptık. Cenab-ı Allah birliğimizi dirliğimizi bozmasın. Dava arkadaşları olarak bu partiyi karşılıksız sevdik. Biz Uzun adamı, Recep Tayyip Erdoğan’ı sevdik. O’na olan bağlılığımızı, sevgimizi kimse bizim yüreğimizden çıkaramaz. Her zaman O’nun izinde, yolunda olacağız.

Ak Parti hedefleri, kriterleri planı olan bir partidir.  Yerel seçimler de Gölbaşı’nda kazandık. 10 Ağustos’ta milletin kendi seçtiği cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazandık. Önümüzde kritik genel seçimler var. 2015 yerel seçimleri hem partimiz, hem de ülkemiz olarak için önemli olacaktır.

NİFAK TOHUMU EKİYORLAR

Birileri diyor ki; “Gölbaşı’nda belediye ile teşkilat arasında sıkıntı var”. Açıkça söylüyorum ki o diyenler bu şekilde olmasını isteyenler. Biz bundan önce nasıl birlikteysek belediye ile bundan sonra da birlikte olacağız. Bizim aramıza nifak tohumu atmak isteyenleri, tarihin eski yapraklarına gömeceğiz.  Biz buna izin vermeceğiz. 30 Mart öncesi biz burada nasıl kazandık, el ele omuz omuza hep birlikte kazandık. Bu zorluklarda seçimi nasıl kazandıysak bu göz ardı etmemek gerekiyor. Biz tüm teşkilatımız malımızla canımızla mücadele ederek seçimleri kazandık. Gölbaşı’nda yaşayan herkes çok iyi bilir.

Gölbaşı’nda seçimleri aslanın midesinden söke söke alarak kazandık.

 

Toplantı, faaliyet raporlarının okunmasının ardından Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur ve Milletvekili Ülker Güzel’in konuşmalarının ardından son buldu. 

Maliye Bakan Yardımcısı Cantimur: “Gerçekten partimiz emin ellerde”

“Yerel seçimlerden sonra böyle toplantıya ilk gelişim. Yaklaşık 2 sene evvel Gölbaşı İlçe Koordinatörü olarak atandığımda şunu düşündüm. Biz Gölbaşı’nı kazanmalıyız. Çünkü 2010 yılından itibaren Ankara İl Koordinatörlüğü yaptığım süre içerisinde Gölbaşı’nı niye kaybettik veya diğer ilçelerimizi nasıl kazandık bunun analizini yapmıştım.  Gölbaşı’na geldik çalışmaya başladık. Yönetim kurulu toplantılarına, sandık kurulu toplantılarına katıldık. Zaman zaman Bakanlıkta elime telefonu alıp, sandık yönetim kurulu başkanlarını aradım. Seçim arefesinde gayret gösteren herkese yapmış oldukları çalışmadan dolayı ve Gölbaşı’nı Ak Parti’li Belediyeye kazandırdıkları için teşekkür ediyorum” dedi..

Cantimur, Gölbaşı için destekte bulunacağını ifade ederek, “Millete hizmet sözü verdik. İnşallah Ak Parti Gölbaşı’nı aldıktan sonra, burada Ak Parti’nin farkını hissettirecek dedik ve hemen seçimden sonra başladık.  Benim iki tane şapkam bulunuyor.  Ben burada bakan yardımcılığı şapkanla bulunmuyorum, ilçe koordinatörlüğü şapkamla bulunuyorum. Ben de elimden gelen gayreti Gölbaşı için yapıyorum ve her türlü desteği vereceğimiz belirtiyorum” dedi.

Cantimur yaptığı konuşmada Ak Parti’nin emin ellerde olduğunu belirterek; “Bugün Başbakanımızla toplantı yaptık. Bize yeni hedefler, mesajlar verdi. Gerçekten partimiz emin ellerde. İnşallah biz bu emaneti daha iyi yerlere götüreceğiz.  5 yıllık süre içerisinde partimizin genel kongresi yapıldı. Genel başkanımız belirlendi. Başbakanımızı köşke çıkardık, MYK’mız belirlendi. Tereyağından kıl çeker gibi hepsi yoluna girdi” ifadesini kullandı.

 

Gölbaşı Ak Parti Teşkilatının gerçekleştirdiği istişare toplantısına katılan Milletvekili Ülker Güzel’de toplantıya katılmaktan memnun olduğunu belirterek, herkese teşekkür ederek; “ O kadar güzel bir kadroyla bu parti kurulmuş ki, Allah’ıma şükürler olsun 12 senedir  Türkiye’de ki bu milletin Anadolu halkını bu kadar güzel kucaklayarak, vefayı, sevgiyi, muhabbeti, cesareti, imanı manevi ve milli değerlerine olan sahip olma gücüyle birlikte hala dimdik ayakta ve hizmete devam ediyor” dedi. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA