Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 09-05-2014 17:23   Güncelleme : 09-05-2014 17:23

Gölbaşı Belediyesi’nden Engelliler Şöleni

Gölbaşı Belediyesi, ‘10-16 Mayıs Engelliler Haftası ’ dolayısıyla engelli vatandaşlara yönelik eğlence programı düzenleyecek.

Gölbaşı Belediyesi’nden Engelliler Şöleni

Gölbaşı Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenecek olan ‘Engelliler Şöleni’ 10 Mayıs Cumartesi günü saat 11.00’de Gölbaşı Belediyesi Atatürk Sahil parkın ’da gerçekleşecek. Düzenlenecek programda Ankara Kulübü Gölbaşı şubesi seğmen ekibi gösterisi, Altındağ Belediyesi down sendromlu ( Otizim’lı) çocukların gösterisi, Gölbaşı Bahçelievler Özel Eğitim Merkezi öğrencileri Ankara oyun havaları söylemi, piyes pandomin gösterisi ve rep’te pleybek yapması, Beyaz Meleklerin gösterisi,Büyükşehir Belediyesi görme engelliler müzik grubu gösterisi,Altındağ Belediyesi görme engelliler müzik grubu gösterisi,100 Metre engelli tekerlekli sandalye yarışması, İkram ve öğle yemeği programları olacak ayrıca Engellilere top, oyuncak bebek gibi hediyeler verilecek.

Safiye Soyman konser verecek

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay , ‘10-16 Mayıs Engelliler Haftası ’ dolayısıyla engelli vatandaşlarımıza yönelik düzenlenen programa tüm halkımız davetlidir. Dedi. Ayrıca düzenlenen program da ünlü sanatçı Safiye Soyman Engelli vatandaşlara ve davetlilere unutulmaz bir konser verecek.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Yeni Başkan Aksoy
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA