Advert

Mogan Bir Can Daha Aldı

Mogan gölünde; yunus kiralayan vatandaştan haber alınamıyor. Gölde arama kurtarma çalışmaları başlatıldı.

Mogan Bir Can Daha Aldı
Mogan Bir Can Daha Aldı

      Mogan gölünde, yunus (deniz bisikleti) kiralayan Uğur Canöz’den haber alınamıyor. Bir saatliğine yunus kiralayarak gölde gezmeye başlayan Canöz, sırra kadem bastı. Kiralama süresi dolmasına rağmen yunusu kiraladığı yere teslim etmeyen Uğur Canöz’ün boğulduğundan şüphe ediliyor.

    Öğlen saatlerinde Mogan gölünde yunus(deniz bisikleti) kiralayan Uğur Canöz, yunusu bir saatliğine kiralayarak gölde dolaşmaya başlamış. Ancak bir saat dolmasına rağmen yunusu teslim etmemesi üzerine işletmecinin yunusu kontrol etmesi sonucu gölün ortasında terk edilmiş halde bulundu. Yunus içinde Canöz ‘e ait mont ve ayakkabılara ulaşıldı. Can yeleğinin de kullanılmadığı görülerek olay emniyete bildirildi Emniyet’in yaptığı araştırma sonrasında Uğur Canöz ‘e ait kimlik bilgilerine ulaşıldı.

      1976 Ankara doğumlu Canöz ile ilgili araştırma başlatıldı. Olay yerine intikal eden ambulans ve itfaiyenin yanı sıra arama kurtarma ekipleri de çağrıldı.Havanın kararması nedeniyle dalgıçlar bugün için aramayı yüzeysel yapmaya devam ediyor. Gölde yapılan arama kurtarma çalışmalarının bu gece de devam etmesi bekleniyor. 

mogan gölü gölbaşı uğur canöz yunus kiralama
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı