Advert
Teknoloji
Giriş Tarihi : 13-04-2014 20:54   Güncelleme : 13-04-2014 20:54

Mogan Bir Can Daha Aldı

Mogan gölünde; yunus kiralayan vatandaştan haber alınamıyor. Gölde arama kurtarma çalışmaları başlatıldı.

Mogan Bir Can Daha Aldı

      Mogan gölünde, yunus (deniz bisikleti) kiralayan Uğur Canöz’den haber alınamıyor. Bir saatliğine yunus kiralayarak gölde gezmeye başlayan Canöz, sırra kadem bastı. Kiralama süresi dolmasına rağmen yunusu kiraladığı yere teslim etmeyen Uğur Canöz’ün boğulduğundan şüphe ediliyor.

    Öğlen saatlerinde Mogan gölünde yunus(deniz bisikleti) kiralayan Uğur Canöz, yunusu bir saatliğine kiralayarak gölde dolaşmaya başlamış. Ancak bir saat dolmasına rağmen yunusu teslim etmemesi üzerine işletmecinin yunusu kontrol etmesi sonucu gölün ortasında terk edilmiş halde bulundu. Yunus içinde Canöz ‘e ait mont ve ayakkabılara ulaşıldı. Can yeleğinin de kullanılmadığı görülerek olay emniyete bildirildi Emniyet’in yaptığı araştırma sonrasında Uğur Canöz ‘e ait kimlik bilgilerine ulaşıldı.

      1976 Ankara doğumlu Canöz ile ilgili araştırma başlatıldı. Olay yerine intikal eden ambulans ve itfaiyenin yanı sıra arama kurtarma ekipleri de çağrıldı.Havanın kararması nedeniyle dalgıçlar bugün için aramayı yüzeysel yapmaya devam ediyor. Gölde yapılan arama kurtarma çalışmalarının bu gece de devam etmesi bekleniyor. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA