Advert
Teknoloji
Giriş Tarihi : 02-03-2014 12:08   Güncelleme : 02-03-2014 12:08

Başkan Odabaşı’ndan Karagedik’e Yaşlılar Evi

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Karagedikli yaşlıların yüzünü güldürdü.

Başkan Odabaşı’ndan Karagedik’e Yaşlılar Evi

Başkan Odabaşı’ndan Karagedik’e Yaşlılar Evi

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Karagedikli yaşlıların yüzünü güldürdü.

 

Gölbaşı Belediyesi tarafından yapılan Karagedik Yaşlılar Hizmet Evi, Belediye Başkanı Yakup Odabaşı tarafından törenle hizmete açıldı. Açılışı yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, “Yaşlılarımızın zaman geçirebilmeli için yaptığımız hizmet evimiz tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Başkan Yakup Odabaşı, yaşlıların tecrübe ve bilgi birikimleriyle yön veren insanlar olduğunu ifade ederek şunları söyledi:

“Yaşlılarımızın Değerini Bilmeliyiz”

“Bizler için büyük bir değer olan yaşlılarımızın mutlu ve huzurlu yaşamasını sağlamak öncelikli görevimizdir. Çünkü onları evlere tıkmak, hem sağlık sorunlarına hem de toplumsal sorunlara yol açar. Gölbaşı Belediyesi olarak yaşlılarımızın hep yanında olduk. Sağlık hizmetleri sunup, tedavilerini yaptık. Şimdi de onlar için yaptığımız hizmet evinin açılışını yapıyoruz. Hizmet evi başta Karagedikli vatandaşlarımız olmak için tüm Gölbaşılılara hayırlı olsun.”

Karagedik Yaşlılar Hizmetevi’nin açılışına MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy, Belediye meclis üyeleri, meclis üyesi adayları, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda mahalleli katıldı.

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA