Advert

VEFASIZLIK GÖSTERDİLER !

Yıllardır AK Parti içinde er alan, ilçe sekreterliğinin yanı sıra, ilçe başkanlığı da yapmış olan Ramazan Şimşek Ak Parti’den istifa etti.

VEFASIZLIK GÖSTERDİLER !
VEFASIZLIK GÖSTERDİLER !

Yıllardır AK Parti içinde yer alan, ilçe sekreterliğinin yanı sıra, ilçe başkanlığı da yapmış olan Ramazan Şimşek Ak Parti’den istifa etti.  Belediye başkanı aday adaylığı süresince sahalardan hiç inmeyen, çalışmalarına aralıksız devam eden Şimşek vermiş olduğu ani bir kararla kendisini destekleyen kalabalık bir grupla Ak Parti’den istifa ettiğini açıkladı. Şimdiye kadar gerek yapmış olduğu siyasetle, gerek kişiliği ile takdir toplayan Ramazan Şimşek’in bundan sonra nerede siyaset yapacağı bilinmezken, MHP cenahından yoğun bir talep ile karşılaştığı gözlenmekte. ..

Tabanın baskısı, ailenin baskısı ile yapılan yanlışlar doğrultusunda bugün itibari ile Ak Parti’de ki siyasi hayatımı bitiriyorum. Bu iş zor geliyor ama istenmeyen yerde durmanın da bir anlamı olduğunu zannetmiyorum. Bugüne kadar kimsenin arayıp sormaması, Gölbaşı ile ilgili şimdiye kadar bir şey sormaması, sonuçta biz de insanız duygusal yönlerimiz oluyor. Aranmadık, sorulmadık bundan sonra siyasi hayatımıza burada nokta koyuyoruz. Bundan sonra ki süreçte ne olur bilinmez.

İSTİFA ETTİRİLDİLER

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ramazan Şimşek, geçen dönem oy vermeyen kimler sorusu üzerine Şimşek, isim vermeyerek “ Onlar kendilerini biliyor, 2009 yerel seçimlerinden önce, seçimlere 15 gün kala ilçe başkanlığı dönemimde partimden istifa ettirilenler oldu. Neden istifa ettirildiler, kimler istifa ettirdi ve o insanlar şimdi nerdeler?

KAPILAR ARKASINDA SİYASET YAPMADIK

Şimdiye kadar biz kapılar arkasında siyaset yapmadık tamamen objektif olduk.  2008 yılında ilçe başkanı olduğum zaman Gölbaşı’nın eksikliklerini ve yapılması gerekenleri tahmin edebiliyordum.  Gölbaşı’nın en derin meselelerini sorunlarını biliyordum. 2008 yılında ki süreç ile 2011 yılı sürecini ele aldığımız zaman neler yapılmış ?

KİMSE GÖLBAŞI’NIN MENFAATİ İÇİN BİRŞEY YAPMADI

Benden önce de AK Parti vardı, benden sonra da, ama görüyorum ki kimse Gölbaşı’nın menfaati için bir şey yapmadı.  2009 yerel seçimlerin de  Ak Parti’yi kaybettiren insanlar, parti aleyhinde çalışanlar şuanda parti içerisinde. Ama maalesef partiye maddi, manevi olarak çalışmış, partinin oyunu yükseltmiş olan insanlar dışarıdalar.

AK PARTİ’DE Kİ SİYASİ HAYATIMI NOKTALIYORUM

Partili olmayanlar, parti aleyhine çalışanlar demek ki daha değerli. Ben de ailemin görüşü ile bugünden itibaren Ak Parti’de ki siyasi hayatımı noktalıyorum.  

Başka bir partiye geçecek misiniz sorusu üzerine Şimşek; “Biz kapılı kapılar ardında siyaset yapmıyoruz, böyle bir gelişme olduğu zaman paylaşacağız.

TEKLİFLER VAR

 

Başka partiden çok büyük teklifler var, ama kendi partimiz de biz bunu göremedik. Biz şimdiye kadar pazarlık unsuru da olmadık açıklamasında bulunan Ramazan Şimşek, kendisine destek veren insanların hangi partiye giderse gitsin yanlarında olacaklarını belirttiler. 


ramazan şimşek paylaşan: dm_50b8cd8ab56ce

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı