Advert

Advert
Ak Parti’de Slogan Yağmuru, Duruay’a yoğun ilgi
Ak Parti’de Slogan Yağmuru, Duruay’a yoğun ilgi
Ak Parti Gölbaşı Belediye Başkan A.Adayının uzun süredir merak konusu olmasının ardından açıklanan adayın Ak Parti’de ve Gölbaşı’nda büyük tepki uyandırması Gölbaşı’nda yerel seçim atmosferini daha da hızlandırır hale geldi.
Advert

Ak Parti’de Slogan Yağmuru, Duruay’a yoğun ilgi

 

Ak Parti Gölbaşı Belediye Başkan A.Adayının uzun süredir merak konusu olmasının ardından açıklanan adayın Ak Parti’de ve Gölbaşı’nda  ilgi uyandırması Gölbaşı’nda yerel seçim atmosferini daha da hızlandırır hale geldi.  Ak Parti Gölbaşı Belediye Başkan adayı Fatih Duruay slogan yağmuru ile İlçede karşılanırken Ak Parti’nin A.Adaylarının da tam destek çerçevesi içerisinde bulunduğu yapılan açıklamayla yerini aldı.

 

Ak Parti’miz Gümbür, Gümbür Geliyor

 

Destek içerikli konuşmaların başlangıcını yapan Gölbaşı Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan ‘’İnşallah yeniden Gölbaşı’nda iktidara geleceğiz. Ak Parti’miz gümbür, gümbür geliyor. Çalmadık kapı bırakmayacağız. Hepinizin gönlünde Ak Parti’nin iktidarlığı geçiyor bunu görebiliyorum. Gölbaşı 5 yıldır bir arpa boyu yol ilerleyemedi. Ak Parti’nin hizmetlerini tüm vatandaşımız görüyor. Ak Partisiz bir Gölbaşı ilerlemiyor. ‘’dedi

 

Ak Parti Gölbaşı’nda Bir güç

 

Karaaslan Ak Parti’nin bir Gölbaşı’nda bir güç olduğunu ifade ederek diğer partilerin genel merkezlerinde bile bu kadar kalabalın olmadığına değindi. ‘’ Buradan gücümüzü, kuvvetimizi görsünler diyoruz. Bunu da göstereceğiz. Ak Parti milletin gönlünde taht kurmuş bir parti’’ dedi.

 

Üç Beş Tane Çapulcu Zarar veremeyecek

 

Son zamanlarda yaşanan olaylara değinen Karaaslan ‘’ Üç beş tane çapulcu Ak Parti’ye zarar veremeyecek. Bir ara tutturdular gezi olayları… Bu millet yemedi. Yolsuzluk dediler bu millet bu oyunu da bozacak inşallah. 68 gün boyunca uyumayacağız arkadaş. Bu günün sonunda Gölbaşı’nın bu zaferini kutlayacağız. Gün birlik beraberlik günüdür.’’ Dedi. Karaaslan diğer A.Adaylarını da unutmayarak onlara da teşekkürlerini iletti. Fatih Duruay’da başarılar diledi.  

 

Sloganların ve bayrakların eşliğinde konuşmalarını gerçekleştiren Osman Karaaslan ‘’ Sandıkları patlatacağız ‘’ dedi.

 

Ak Parti Gölbaşı Belediye Başkan A.Adaylarının da konuşmalarına yer verildi.

  

Zaman Birlik olma Zamanı

 

Ak Parti Belediye Başkan A.Adayı Ramazan Şimşek yapmış olduğu konuşmasında ‘’ Gölbaşı’nda zaman birlik olma zamanı, zaman Gölbaşı’nı Ak Parti’ye kavuşturma zamanı’’ dedi ve  Aday Fatih Duruay’a başarılar dileyerek Ak Parti’nin Gölbaşı’nda hayırlara vesile olmasını temenni etti.

 

Yek Vücut Olduk, Fatih Duruay Olduk

 

Ak Parti Gölbaşı Belediye Başkan A.Adayı Ahmet Kansız ise konuşmasında herkese teşekkürlerini ileterek ‘’ Biz yek vücut olduk Fatih Duruay olduk. Ak Parti’nin arkasında kenetlenmeli ve bu belediyeye Ak Parti’nin hizmetlerine yakışacak doğrultuda  ileriye bakmak gerekiyor.  Üzerimizi düşen görevi yerine getirmeye gayret edeceğiz ‘’ dedi.

 

 

Önce Allah Diyeceğiz sonra Var Gücümüzle ilerleyeceğiz

 

Ak Parti Belediye Başkan A.Adayı Orhan Sarıtaş ise ‘’ Rakiplerimiz yol almış durumda. Biz Ak Parti’nin neferleri olarak birlik olmak durumundayız. Aramızda ki kırgınlıkları bir yana bırakıp  tek bir yüz olarak hareket etmek zamanıdır.

Önce Allah diyeceğiz sonra var gücümüzle ilerleyeceğiz. Birilerini koruyan Allah olduktan sonra, ona kuşta gözcülük eder balıkta..’’ dedi.

 

Gölbaşı Belediye Başkan A.Adayı Hacer Varlık ise ‘’ Elimizden ne geliyorsa onu yapacağız’’ diyerek hayırlara vesile olmasını temenni etti.

 

Biz biriz birlikte Gölbaşıyız

 

Ak Parti Gölbaşı Belediye Başkan A.Adayı Murat Bey Balta ‘’ Biz biriz birlikte Gölbaşı’yız. Gölbaşı’nın en Doğu’ndan en batısına bir ızdırap duyulsa o Ak Parti’den sorulur. Mazlumun yanında olmak gerek. ‘’ dedi.

 

Ak Parti Gölbaşı Belediye Başkan A.Adayı Yüksel Uçak ise ‘’ Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek Ak Parti bayrağını Gölbaşı Belediyesine dikeceğiz’’ dedi.

 

Herhalde Utanıyorlardır

 

Ak Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Fatih Duruay ‘’ Gölbaşı’nı hep beraber marka şehri yapacağız inşallah. Ak Parti’nin parçalanacağını söyleyen bazı çevreler buradaki durumu gördükten sonra herhalde utanıyorlardır. İsim olarak Fatih Duruay belki var resmiyet o var ama asıl olan Ak Partiye gönül vermiş bütün çevremizle birlikteyiz. ‘’ diyerek bu çerçeve içerisinde aralıksız çalışacaklarını ifade etti.

 

Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı katılamayan aday adaylarının da gerekçelerinden bahsederek hepsinin hayırlı olsun temennilerini ilettiğini bildirdi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETİKETLER
Ak Parti Gölbaşı Beleidye Başkan Adayı Fatih Duruay Ahmet Kansız Osman Karaaslan Ramazan Şimşek Gölbaşı Aday Yağmur Yoğun İlgi Kuvvet Yek Gölbaşı Ak Parti ilçe Bşakanı Hacer Varlık Tıkla İzle Murat Bey Balta
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert