Advert

EGO Otobüsleri De Kışa Hazır

EGO Genel Müdürlüğü, yük ve yolcu taşiyan ticari araçlar için geçen yıl zorunlu hale getirilen, bu yıl da 1 Aralık 2013 günü başlayan kış lastiği yönetmeliğine uyarak, ağır kış koşulları bastırmadan lastikleri değiştirdi.

EGO Otobüsleri De Kışa Hazır
EGO Otobüsleri De Kışa Hazır

EGO Otobüsleri De Kışa Hazır

EGO Genel Müdürlüğü, yük ve yolcu taşiyan ticari araçlar için geçen yıl zorunlu hale getirilen, bu yıl da 1 Aralık 2013 günü başlayan kış lastiği yönetmeliğine uyarak, ağır kış koşulları bastırmadan lastikleri değiştirdi.

EGO Genel Müdürlüğü, yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için geçen yıl zorunlu hale getirilen, bu yıl da 1 Aralık 2013 günü başlayan kış lastiği yönetmeliğine uyarak, ağır kış koşulları bastırmadan lastikleri değiştirdi.

Filodaki 1846 otobüsün kışlık bakımlarını yapan EGO Genel Müdürlüğü, Başkentlilerin daha güvenli ve huzurlu yolculuk etmeleri için gerekli önlemleri aldı. Macunköy’deki yeni atölyelerde kışlık lastiklerin değişiminin yanı sıra otobüslerin antifiriz ve kalorifer bakımlarını da yapan teknik ekipler, Türkiye’nin en genç otobüs filosunu daha da konforlu hale getirdi.

 

Araç Filosu Kışlık Bakımdan Geçirildi

Her ihtimale karşı araçlarda yine de zincir bulunduracaklarını bildiren EGO yetkilileri, “Kış aylarında yolları kapatanın kar değil önlem almayan araçlar olduğunun bilinciyle biz önlemimizi erkenden aldık. Araç filomuzun tümünü kışlık bakımdan geçirerek, lastiklerimizi değiştirdik. Araçlarımızın tümünde kalorifer mevcut. Onların da bakımını yaparak Başkentlilerin bu kış da konforlu yolculuk yapmaları için tedbirlerimizi aldık” diye konuştular.

 

 

 

ego otobüsleri Kış Lastıği Ankara Gölbaşı Araçlar Lastik Değişimi Kış Ayı Aralık Macunköy Ankarai Türkiye Genç Otobüs Filosu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı