Advert
Video Haber
Giriş Tarihi : 04-10-2013 19:22   Güncelleme : 04-10-2013 19:22

Gözünüz Arkada Kalmayacak...

Gün geçtikçe hayatımızın bir parçası haline dönüşen ve olağan durumlarda adeta kurtarıcı haline gelen araçlarımız zaman, zaman yıpranıyor ve onlarıma ihtiyaç duyuyor. Gölbaşı her hizmete açık bir ilçe olarak bu ihtiyacınızı da Tunç Otomotiv ile karşılama

Gözünüz Arkada Kalmayacak...

Gözünüz Arkada Kalmayacak

Gün geçtikçe hayatımızın bir parçası haline dönüşen ve olağan durumlarda adeta kurtarıcı haline gelen araçlarımız zaman, zaman  yıpranıyor ve onlarıma ihtiyaç duyuyor. Gölbaşı her hizmete açık bir ilçe olarak bu ihtiyacınızı da Tunç Otomotiv ile karşılamaya hazır.

 

Kaliteli ve güvenilir bir anlayış kapasitesiyle sizlerin günümüzde olmaz ise olmaz olan araçlarımızı en aktif ve sağlam bir şekilde teslimi için Tunç Otomotiv sizlere kapılarını açıyor. Aksayan araçlarınızın onarımı için ilk adres Tunç Otomotiv iken burada ekonomik açıdan da içinizin rahatlayacağı aynı zamanda hızlı işlemleri ile işinizi kolaylıkla halledebileceğiniz bir ortamı görmenize olanak sağlıyor. Uzman kadrosuyla sizleri tereddüde düşürmeden anahtarınızı teslim etmek kolay olmasının yanı sıra randevulu çalışma sistemleri ile de muhteşem bir düzen oluşturarak sizleri memnun etme yolunda ilerliyor.

 

Uzman kadrosunun yanı sıra Tunç Otomotiv de hiçbir yerde göremeyeceğiniz düzen ve konfor da sizlerin memnuniyeti için hazırlanıyor. Aracınızın bakımını yaptırırken hem aracınıza hem de size özel itinalı ortam mevcut iken güler yüzlü hizmetten memnun kalmanız Tunç otomotivin ticari anlayışı olarak ta karşımıza çıkıyor.

TUNÇ OTOMOTİV- SÜLEYMAN TUNÇ: 0532 744 24 33

 

Gölbaşı Sanayi Sitesi 10.Sok.No/6 Gölbaşı / ANKARA

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
170. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA