Advert

ARTIK RAHATLAR

Gölbaşı'nda bulunan Andezit Taş İşletmecilerinin,Gerder ve Örencik Mahallelerinin sorunu haline gelen yollar yapıldı.

ARTIK RAHATLAR
ARTIK RAHATLAR

ARTIK RAHATLAR

 

Gölbaşı nda bulunan Andezit Taş İşletmecilerinin,Gerder ve Örencik Mahallelerinin sorunu haline gelen yollar yapıldı.

Yıllarca Gölbaşı andezitçilerinin çilesi haline gelen Örencik ve Gerder arasında bulunan andezit taş işletmelerinin yolları sonunda Büyükşehir Belediyesi Fen işlerinin çabalarıyla yapıldı.

 

Yaklaşık olarak 4 kmlik bir asfalt yolun yapımını üstlenen Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, taşçıların sorunlarının çözümü için kolları sıvayarak asfalt çalışmalarını tamamladı. Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Başer in büyük çabalarıyla yapılan ve taş ocaklarına kadar olan 4 km lik yolun,  sonunda bitirilerek yıllardır taşçıların, Örencik ve Gerder köylülerinin çilesi olmaktan çıkartıldı..

 

 

 Kendileriyle görüştüğümüz bir çok vatandaşın Ankara Büyükşehir Başkanı Melih Gökçek ten ve emeği geçenlerden Allah razı olsun temennilerini aldığımız vatandaşlar, "artık yollarımız yapıldı pislikten ve çamurdan kurtulduk" diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Gölbaşı Taş İşletmecileri Ankara Büyükşehir Belediyesi Melih Gökçek Vatandaş Asfalt Emek Andezit Fen İşleri Daire Başkanlığı Örencik Gerder Mustafa Başer Ak Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı