Advert
Litvanya’da Bir araya Geldiler
Litvanya’da Bir araya Geldiler
T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığının desteklediği Hayat Boyu Öğrenme Programı Leonardo Da Vinci Ortaklık Projesinin ikinci toplantısı 10-15 Haziran 2013 tarihleri arasında Litvanya’da yapıldı.

Litvanya’da Bir araya Geldiler

 

T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığının desteklediği Hayat Boyu Öğrenme Programı Leonardo Da Vinci Ortaklık Projesinin ikinci toplantısı 10-15 Haziran 2013 tarihleri arasında Litvanya’da  yapıldı.

 

         Yeşil İnciler “Green Pearls” isimli projenin ikinci toplantısı 10 Haziran 2013 tarihinde Litvanya’nın Joniskis şehrinde başladı. Toplantılara Gölbaşı Halk Merkezi adına Müdür Oğuz Yücel, Müdür Yardımcıları Mesut Güler, Aytaç Dinç Yıldırım ve Necdet Kara katıldı.

 

          5 Avrupa ülkesinde bulunan “yenilenebilir enerji kaynakları ve doğanın korunması” konularında yapılan çalışmaların yerinde görülmesi amacıyla yürütülen proje çalışmaları kapsamında Litvanya’nın çeşitli şehirlerindeki; enerji tesisleri, süt ineği çiftlikleri, koyun çiftlikleri,  mesleki ve teknik eğitim okulları, vb. ziyaret edildi.

 

         Bir sonraki toplantının Ekim ayında Türkiye’de yapılmasına karar verilen çalışmaların ardından katılımcılar 15 Haziran 2013 tarihinde ülkelerine döndüler.

 

 

ETİKETLER
Yeşil İnciler Green Pearls Litvanya 15 Haziran Mesut Güler Aytaç Dinç Yıldırım ve Necdet Kara Leonardo Da Vinci Ortaklık Projesi Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500