Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

“Engellilerimiz önceliğimizdir”

Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, engelsiz bir Gölbaşı için çalıştıklarını söyledi.

“Engellilerimiz önceliğimizdir”

 

“Engellilerimiz önceliğimizdir”

 

     Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, tüm engellilerin haftasını kutlayarak, engelsiz bir Gölbaşı için çalıştıklarını söyledi.

 

Başkan Odabaşı’nın mesajı şöyle:

“Millet olarak daima haklının ve mağdurun yanında olan vatandaşımız, engelli kardeşlerimize karşı daha anlayışlı ve daha yardımsever davranmaktadır. Diğer vatandaşlarımız gibi bu ülkenin birinci sınıf vatandaşı olan engelli vatandaşlarımız bizler için de hizmette öncelikli insanlardır.

 

Engellilere Hizmetler

 

Gölbaşı Belediyesi olarak kentimizi çağdaş ve modern bir şeklide geliştirirken, yaptığımız yatırım ve hizmetleri engelli kardeşlerimizin kullanacağı şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu doğrultuda yaptığımız engelli asansörü ile yıllardır kentin bir yakasından diğerine geçmeye çalışan engellilerimizi çileden kurtardık. Ayrıca aynı anda 6 kişi alan engelli arıcımızla onların ulaşımına katkıda bulunuyoruz. Ayrıca engelliler için temin edilerek dağıtımı yapılan tekerlekli sandalyeler gibi hizmetlerle Gölbaşı’mızdaki engelli kardeşlerimiz hayatlarını daha rahat bir şekilde idame ettirmektedirler.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün engelli kardeşlerimizin engelliler haftasını kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu ve engelsiz bir yaşam diliyorum.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Yeni Başkan Aksoy
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA