Advert

“Engellilerimiz önceliğimizdir”

Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, engelsiz bir Gölbaşı için çalıştıklarını söyledi.

“Engellilerimiz önceliğimizdir”
“Engellilerimiz önceliğimizdir”

 

“Engellilerimiz önceliğimizdir”

 

     Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, tüm engellilerin haftasını kutlayarak, engelsiz bir Gölbaşı için çalıştıklarını söyledi.

 

Başkan Odabaşı’nın mesajı şöyle:

“Millet olarak daima haklının ve mağdurun yanında olan vatandaşımız, engelli kardeşlerimize karşı daha anlayışlı ve daha yardımsever davranmaktadır. Diğer vatandaşlarımız gibi bu ülkenin birinci sınıf vatandaşı olan engelli vatandaşlarımız bizler için de hizmette öncelikli insanlardır.

 

Engellilere Hizmetler

 

Gölbaşı Belediyesi olarak kentimizi çağdaş ve modern bir şeklide geliştirirken, yaptığımız yatırım ve hizmetleri engelli kardeşlerimizin kullanacağı şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu doğrultuda yaptığımız engelli asansörü ile yıllardır kentin bir yakasından diğerine geçmeye çalışan engellilerimizi çileden kurtardık. Ayrıca aynı anda 6 kişi alan engelli arıcımızla onların ulaşımına katkıda bulunuyoruz. Ayrıca engelliler için temin edilerek dağıtımı yapılan tekerlekli sandalyeler gibi hizmetlerle Gölbaşı’mızdaki engelli kardeşlerimiz hayatlarını daha rahat bir şekilde idame ettirmektedirler.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün engelli kardeşlerimizin engelliler haftasını kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu ve engelsiz bir yaşam diliyorum.”

Engelliler Haftası Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı Millet hizmet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı