Advert

Gölbaşı Güçleniyor

Halterde aldıkları başarılı sonuçlarla Gölbaşı’nın gururu olan Gölbaşı Belediyespor Kulübü Bayan Halter Takımı, Başkanvekili Kadir Yanık tarafından kabul edildi.

Gölbaşı Güçleniyor
Gölbaşı Güçleniyor

 

ŞAMPIYONLARA TEBRIK

Halterde aldıkları başarılı sonuçlarla Gölbaşı’nın gururu olan Gölbaşı Belediyespor Kulübü Bayan Halter Takımı, Başkanvekili Kadir Yanık tarafından kabul edildi.

Nevşehir’de düzenlenen Yıldızlar Türkiye Şampiyonasına 4 bayan halterciyle katılan Gölbaşı Belediyespor Kulübü Bayan Halter TakımındanMehtap Kurnaz ve Hilal Dönmez, şampiyon olarak dünmüşler, diğer iki sporcu İklima Küçükkara ve Safiye Şıvgın ise Türkiye dördüncüsü ve beşincisi olmuşlardı.

ŞAMPİYONLARI KABUL ETTİ

Nevşehir’deki şampiyonadan dönen Bayan Halter Takımı, Gölbaşı Belediyesi Başkanvekili Kadir Yanık ile Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcısı Murat Bölük’ü makamlarında ayrı ayrı ziyaret ettiler.

Gölbaşı Belediye Başkanvekili Kadir Yanık, halterde sporcuların aldıkları başarılı sonuçlarla gurur duyduğunu ifade etti. Başkanvekili Yanık, son olarak Mehtap Kurnaz ile Hilal Dönmez’in yıldızlar şampiyonasında tüm rakiplerini geride bıraktığını belirterek “Başarılarından dolayı sporcularımızı tebrik ediyorum. Aldıkları sonuçlarla Gölbaşı’nın gururu oldular. Bu başarılarını Gölbaşı Belediyesi olarak en iyi şekilde ödüllendireceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı