Advert

Kordon Celil'den Baskın

Şefkat Tepe Dizisinin Kordon'u Ertuğrul Şakar Gölbaşı'nı Ziyaret Etti. Aktif Haber Kameralarına Konuştu

Kordon Celil'den Baskın
Kordon Celil'den Baskın

 

Şevkat Tepe dizisinin  ünlü oyuncusu Kordon Celil  ( Ertuğrul Şakar) Gölbaşı na geldi. Göl-Bir-Der Başkanı Münir Ballı nın konuğu olarak gelen Şakar ın Sivas lı ve Çerkez olduğu öğrenildi. Göl-Kaf derneğininde üyesi olan Şakar Gölbaşı ziyareti esnasında Göl-Kaf ın kurduğu stant da sevenleri ile buluşarak sohbet etti. Buradan ayrılışında Gölbaşı Mogan Bıçak standına uğrayan Şakar, el emeği göz nuru ile yapılan bıcakları incelerken komutanlığını espirili şekilde bıcak kullanma ustalığıylada gösterdi. Kendisine hediye edilen bıcağı aldıktan sonra stantları gezen Şakar kendisiyle resim çektirmek isteyenleri geri çevirmedi. Özellikle çocuk hayranlarının çok olması dikkatleri çekerken Şakar bu konuda "Çocukları kırmamaya özen gösteriyorum, her istediklerini yerine getirmeye çalışıyorum" dedi. Kısıtlı zamanının olmasına rağmen kendisine yöneltilen teklifleri geri çevirmeyen Şakar, kendisinin hayranı olan Dostlar Pide çalışanlarını ziyaret ettikden sonra Gölbaşı ndan ayrıldı. 

 

Aktif Haber Gazetesi ne Özel Röpörtaj

 

Aktif Haber Gazetesi İmtiyaz sahibi Soner Aksakal ile röportaj gerçekleştiren Şakar Gölbaşı na Şenlik dolayısıyla gelmesi gerektiğini düşündüğünü söyledi. GÖL-BİR-DER Başkanı Münür Ballı aracılığıyla İlçemizde bulunduğunu söyleyen dizi oyuncumuz Münür Bey Gölbaşı için hizmet eden, Gölbaşı için çalışan biri, lise yıllarımıza dayanan bir dostluğumuz var, bu dostluğun neticesinde buradayım diyerek Münür Ballı ile aralarındaki bağı vurguladı. Münür Ballı vasıtasıyla Gölbaşı nda bir şenliğin olduğunu öğrenerek geldim, onun sayesinde artık bir Gölbaşılı gibi oldum her yapılan etkinlikte Münür Ballı aracılığıyla  haberdar oluyorum, çekimlerden fırsat bulduğum zamanlarda buraya geliyorum dedi.

 

Gazetemiz Aktif Haber e de Bu günün kârı sizinle tanışmak oldu diyerek samimiyetini dile getirdi.Çekimlerine devam edilen Şevkat Tepe Dizisi hakkında gelen sorulara cevap veren Şakar Geçen sezonu güçlü bir finalle kapatmıştık bu sezonuda yi bir finalle kapatacağız, sizlerin içinizden geçirdiğiniz yapılmasını isteğiniz şeylerin yoğun olduğu sahnelerle finali gerçekleştireceğiz, İnsanları terörün azdığı bir dönemde yüreklerine su serpen,  yapılmasını istedikleri şeyleri ve düşündüklerini Kordon Celil yapacak, özellikle 73 ve 74 bölümlerimiz gerçeten çok iyi bölümler, sezon finaline güçlü yaklaşıyoruz ve iyi bir sezon finali yapacağız dedi.

 

Gölbaşı hakkındada düşüncelerini paylaşan Şakar Gölbaşı gerçekten altın değerinde Ankara için Türkiye için çok güzel bir yer, iyi değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum ve yapılan şenlik iyi bir başlangıç olmuş ama yeterli değil, herkesin bu şenliklerden, Gölbaşı ndaki göllerden, güzelliklerinden haberdar olması gerekli, Ankara nın denizi  Gölbaşı, keyif aldığımız ender yerlerden ve sahilde yemek yediğimiz tek yer burası bizim için.Buraya ne yaparsanız ne kadar hizmet ederseniz azdır bu şekilde yola çıkılmasını düşünüyorum.Belediye başkanımız güzellikler yapmış her geldiğimde yeni şeyler görüyorum ama dediğim gibi ne yaparsanız azdır,Gölbaşı nın çok iyi olmasını istiyorum Yurt dışında küçük göllerin etrafında güzel yerleşim alanları yapmışlar insanların denize gitme ihtiyacını gidermişler.Gölbaşı Ankara ya en yakın olan bir yer buranında o cazibe merkezi gibi olmasını şahsım adına ben çok isterim diyerek konuştu. 

 

Ertuğrul Şakar ile sıkı bir bağı olan Münür Ballı ise yaptığı konuşmasında "Biz Ertuğrul ile lise yıllarından beri arkadaşız. Yürüttüğüm bütün faaliyetlerde yaptığım bütün çalışmalarda Ertuğrul bey kardeşim, dostum olarak her zaman yanımda olmuştur. Biz aslında çok daha farklı şeyler hayal edebilecek bir Gölbaşı olması gerektiğini paylaştık, kendisinde az önce söylediği gibi Gölbaşı çok daha güzel günlere daha iyi hizmetlere layık ve buna ihtiyacı var. Her geçen gün de büyümeye devam edyor. Ancak bütün bunların altı dolu projelerle kamuoyuna taşınması gerekiyor. Geçmişte yaptığım basın toplantılarıyla da hep bunu dile getirdim. Gölbaşılılar tam anlamıyla elini taşın altına koymuş değiller. Biz de farkındalık yaratarak birşeyleri ileriye taşımak istedik başarılı olsak da tabiki yeterli değil, Gölbaşı nın hak ettiği yere gelmesi için fedakarlık yapılması gerektiğini düşünüyoruz. Festival komitesinde yer aldım ve iki şey önerdim bunlardan bir tanesi bizim örf, adet, gelenek, görenek, anadolu kültürümüzü halka anlatan ozanlarımızdı bu akşam onların programını gerçekleştireceğiz ikincisi ise, andezit taşının sevgi çiçeğinin dünyaya tanıtılması için yeterli çalışmaları bende dahil olmak üzere gerçekleştirmediğimizi düşünüyorum. Bu vesileyle de ilk meşaleyi yakmak için bir panel teklif ettim. Belediye başkanımız beni kırmadılar yarın ise yoğun bir katılımla bu paneli gerçekleştireceğiz. Gölbaşı gölü ile andezit taşıyla sevgi çiçeğiyle bir bütün oldu sadece insanların gönüllü olarak hizmet etme çabası içerisinde olması gerekiyor.Festivalle de Gölbaşı hak ettiği yerden çok daha iyi yerlere gelecek, eksiklikler vardır giderilir eleştirilerde olacaktır ama hakkaniyet çerçevesinde eleştiriler olmasından yanayım. Eleştirilmek güzeldir ama yapıcı eleştirmek, mesaj içeriklidir, ben bu mesajları kendi adıma aldım şeklinde konuştu. Yapılan sohbet içerikli röportajın ardından teşekkürler sunularak karşılaşmanın menmuniyetliği yaşandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kordon Celil Şefkat Tepe Samanyolu Tv Münir Ballı Sezon Finali
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Vekaleten Değil, Asaleten Başkan
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı
Trafik kazası: 1 ölü, 8 yaralı