Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

Makamları Ziyaret Ettiler

Halterde Başarı Sergileyen Halterci Hanımlar Kamu Kuruluşlarını Ziyaret etti..

Makamları Ziyaret Ettiler


Makamları Ziyaret Ettiler

Gölbaşı Belediye spor kulübü başkanı Fahrettin Aydınlı ve ekibi ile Halterde Gölbaşı’nın başarı seviyelerini yükselten halter takımıyla beraber makamları ziyaret ettiler.

Ayışığı kafede kahvaltıyla başlayan günün ardından Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşının eşi Seher Odabaşının karşılamalarıyla Paylaşım noktasında bir araya geldiler.

Tebriklerin ve desteklerin ardından kamu kuruluşları ziyaret edildi. Gölbaşı  Cumhuriyet Baş Savcısı Seyfettin Tuncer, Gölbaşı Hakuk hakimi Salman Tan, Gölbaşı Nüfus Müdürü Aygül Özak makamlarında ziyaret edildi.

Türkiye Genelinde büyükler ve gençlerde Türkiye ikincisi yıldızlarda Türkiye Şampiyonu Mehtap Kurnaz, Türkiye genelinde yıldızlarda Türkiye dördüncüsü ve Ankara Şampiyonu Safiye Şıvgın, Türkiye altıncısı Ankara Şampiyonu, İklima Küçükkara, Yıldızlar Türkiye Şampiyonu Hilal Dönmez, Ankara Şampiyonu Sümeyye Kesim Halterde kazanmış oldukları başarılardan dolayı makamlar tarafından tebrik edildi daha iyi çalışabilmeleri üstün başarılar sağlayabilmeleri adına tüyolarda bulunuldu.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
156. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA