Advert

Makamları Ziyaret Ettiler

Halterde Başarı Sergileyen Halterci Hanımlar Kamu Kuruluşlarını Ziyaret etti..

Makamları Ziyaret Ettiler
Makamları Ziyaret Ettiler


Makamları Ziyaret Ettiler

Gölbaşı Belediye spor kulübü başkanı Fahrettin Aydınlı ve ekibi ile Halterde Gölbaşı’nın başarı seviyelerini yükselten halter takımıyla beraber makamları ziyaret ettiler.

Ayışığı kafede kahvaltıyla başlayan günün ardından Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşının eşi Seher Odabaşının karşılamalarıyla Paylaşım noktasında bir araya geldiler.

Tebriklerin ve desteklerin ardından kamu kuruluşları ziyaret edildi. Gölbaşı  Cumhuriyet Baş Savcısı Seyfettin Tuncer, Gölbaşı Hakuk hakimi Salman Tan, Gölbaşı Nüfus Müdürü Aygül Özak makamlarında ziyaret edildi.

Türkiye Genelinde büyükler ve gençlerde Türkiye ikincisi yıldızlarda Türkiye Şampiyonu Mehtap Kurnaz, Türkiye genelinde yıldızlarda Türkiye dördüncüsü ve Ankara Şampiyonu Safiye Şıvgın, Türkiye altıncısı Ankara Şampiyonu, İklima Küçükkara, Yıldızlar Türkiye Şampiyonu Hilal Dönmez, Ankara Şampiyonu Sümeyye Kesim Halterde kazanmış oldukları başarılardan dolayı makamlar tarafından tebrik edildi daha iyi çalışabilmeleri üstün başarılar sağlayabilmeleri adına tüyolarda bulunuldu.

 

Gölbaşı Spor Kulübü Fahrettin Aydınlı Yakup Odabaşı Seher odabaşı Paylaşım noktası
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı