Advert
Sertifikalar Başkan’dan
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Sertifikalar Başkan’dan
Makina nakış kurusunu bitiren kursiyerler sertifikalarını aldı ve el emeği göz nuru ürünlerini sergiledi.

 

Sertifikalar Başkan’dan

 

 

Makina nakış kurusunu bitiren kursiyerler sertifikalarını aldı ve el emeği göz nuru ürünlerini sergiledi

 

Gölbaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Aile Yaşam Merkezinde “Makina nakış” kursu öğrencileri sertifikalarını Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı’ndan aldılar.

 

Gölbaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Aile Yaşam Merkezinde Gölbaşı Belediyesi, Atatürk Toplum Merkezi ve Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile açılan kursun sona ermesi dolayısıyla sergi ve sertifika töreni düzenlendi.

 

Başkandan Kadınlara Destek

 

Programda bir konuşma yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı; “Kadınlarımızın ne kadar marifetli olduklarını yaptıkları el emeği göz nuru ürünleriyle görüyoruz. Kadınlarımızın başarısını her zaman desteklemişimdir. Gölbaşı Belediyesi olarak bu tür kurslara belediye olarak katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

 

Törende Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, kursiyerlere sertifikalarını verdi. Program kadınların yaptıkları ürünlerin sergisini gezilmesinin ardından son buldu.

 

Sergi açılışına Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, eşi Seher Odabaşı, Gölbaşı Halk Eğitim Müdürü Oğuz Yücel, Gölbaşı Atatürk Toplum Merkezi Müdürü Mizyel Zorluğolu ve çok sayıda kursiyer ve katılımcı katıldı.

ETİKETLER
El emeği Sertifika Başkan Belediye Gölbaşı Halk Eğitim Aile Yaşam Merkezi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500