Advert
Paylaşım Noktasına öğrenci desteği
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Paylaşım Noktasına öğrenci desteği
“Giysilerimiz Sevindirdi” adlı kampanyada topladıkları giysileri Paylaşım Noktasına teslim ettiler.

 

Paylaşım Noktasına öğrenci desteği

 

 

Gölbaşı TOKİ Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi öğrencileri, kendi aralarında topladıkları giyecekleri Gölbaşı Belediyesi’nin Paylaşım Noktasına teslim ettiler.

 

Alan ve veren elin birbirini görmediği Gölbaşı Belediyesi’nin Paylaşım Noktasına toplumun her kesiminden destek gelmeye devam ediyor. Gölbaşı TOKİ Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi’nin 11-A ve 11-E öğrencileri kendi aralarında düzenledikleri “Giysilerimiz Sevindirdi” adlı kampanyada topladıkları giysileri Paylaşım Noktasına teslim ettiler. 40 öğrenci evlerindeki kullanmadıkları giyecekleri yıkanmış, ütülenmiş ve kolilenmiş bir şekilde teslim ettiler. Öğrenciler daha sonra kolilerden giyecekleri çıkartarak raflara dizdiler.

 

Öğrenciler, Gölbaşı Belediyesi’nin bu uygulamasının takdire değer olduğunu ifade ederek “Gölbaşı Belediyesi’nin Paylaşım Noktası sayesinde yardıma muhtaç ailelere veren el olduğunu duyduk. Biz de öğrenciler olarak evlerimizde kullanmadığımız giyecekleri ve eşyaları getirdik. Bu eşyaların yardıma muhtaç ailelere en iyi bir şekilde ulaşacağına inanıyoruz” dediler.

ETİKETLER
Paylaşım noktası Gölbaşı Belediye TOKİ erdem Bayazıt öğrenci
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500