Advert
Belediye Gündemi
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Belediye Gündemi
Çevre Gününde Doğa yürüyüşü,Soğulcak’ta Şenlik Günü

 

Çevre Gününde Doğa yürüyüşü

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, çevre bilincinin artmasını temenni ettiğini belirterek, güzel ve temiz bir çevre için Gölbaşılıları el ele vermeye çağırdı.

 

 

Gölbaşı İlçesi Koruma, Geliştirme ve Turizm Derneği, 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında Gerder’de “Doğa Yürüyüşü” düzenledi.

 

Düzenlenen doğa yürüyüşü gezisine Gölbaşı Kaymakamı Raşit Zengin, Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı ile birlikte yaklaşık 50 kişilik bir grup katıldı. Doğa yürüyüşünde Başkan Odabaşı diğer katılımcılar 10 km alanda yürüyüş yaptı.

 

 

“Her Gün Çevre Günü Olsun”

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, çevre kirliliğinin insanlığın ortak sorunu olduğunu belirterek doğanın korunması gerektiğini söyledi. Çevreye daha duyarlı bir toplum için her günün çevre günü olması dileğinde bulunan Başkan Odabaşı, şunları söyledi:

 

“Çevreyi korumak da yaşatmak da insanlığın ortak görevidir. Elbette bu konuda yerel yönetimlere büyük görev düşüyor. Biz de Gölbaşı Belediyesi olarak bu konuda elimizden geleni yapıyoruz.

 

Çocuklarımıza daha temiz bir Gölbaşı hazırlamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu vesileyle Dünya Çevre Gününün çevre bilincinin artmasına vesile olmasını temenni ediyorum. Güzel ve temiz bir çevre için Gölbaşılıları el ele vermeye çağırıyorum.”

 

 

Soğulcak’ta Şenlik Günü

 

Soğulcak’ta geleneksel olarak her yıl düzenlenen şenlikte mahallelileri Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı yalnız bırakmadı

 

Gölbaşı’nın Soğulcak Mahallesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen şenliğe Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı da katıldı.

Mahallede düzenlenen şenliğe Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı’nın yanı sıra, MHP İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve Belediye Meclis üyeleri de katıldı. Soğulcak Muhtarı Halil Polat, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Yakup Odabaşı’na teşekkür etti.

 

Gönlümüz Sizlerle

 

Başkan Odabaşı, şenlikte yaptığı konuşmada; ilçe merkezine kilometrelerce uzak bir mahalle olan Soğulcak’lılar arasında olmaktan mutlu olduğunu belirterek “Bizim gönlümüz sizlerle. Sizler beni çağırdınız, ben de sizleri mutlu etmek için buradayım. Bizler hep birlikte Gölbaşı ailesiyiz” dedi.

 

Şenlikte Soğulcak Mahallesi halkı, ikram edilen yemeğin ardından sazlı sözlü eğlendiler. Soğulcak Mahallesi Muhtarı Halil Polat ise, misafirlerine Ulu Önderimiz Atatürk için yazmış olduğu şiiri okurken herkesi duygulandırdı.

 

ETİKETLER
Soğulcak şenlik Belediye Başkan Yakup Odabaşı Mahalle İkram
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500