Advert
Belediye Gündemi
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Belediye Gündemi

 

 

Biz Sizlerle Varız

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Konya yolu üzerinde yer alan mahalle muhtarları ile yemekli toplantıda bir araya geldi.

Gölbaşı Belediyesi Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde muhtarlar ile buluşan Başkan Odabaşı’na muhtarlar teşekkür ederek “Gölbaşılı muhtarlara ilk defa bir belediye başkanı bu kadar çok değer verdi, ilginiz bizleri gururlandırdı” dediler. Muhtarlar, “Aslında bizlere bu kadar önem veren, her zaman yanımızda olan ve istediğimiz zaman her derdimize koşan bir belediye başkanının her zaman yanında olmamız gerekir. Gölbaşı Belediyesi biz muhtarlara her zaman ilgi ve alakayı eksiksiz gösteriyor” diye konuştular.

 

Muhtarlara Teşekkür

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı da muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada “Sizler olmasanız bizler olmayız. Biz sizlerle beraber bir aileyiz. Sizlerin sayesinde varız” diyerek muhtarlara teşekkür etti. Başkan Odabaşı ayrıca mahallelerin hizmet noktasında eksiklerinin tespit edilerek 2012 yılı programı çerçevesinde yapılacağını açıkladı.

Belediye Başkanı Yakup Odabaşı daha sonra konuklarına yemek ikram etti ve her mahalle muhtarının da tek tek sorunlarını dinledi.

 

Başkan’ın misafiri oldular

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Hallaçlı Mahallesi’nden gelen vatandaşlarla birlikte oldu. Mahallelilerle sohbet eden ve yemek yiyen Başkan Odabaşı, “Her mahallemize eşit hizmet götürmenin gayretindeyiz” dedi.

Belediye Başkanı Odabaşı, Gölbaşı Belediyesi Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde, Hallaçlı Mahallesi’nden gelen vatandaşlar ile bir araya geldi. Başkan Odabaşı, yaptığı konuşmada “Benim en değerlim sizlersiniz, köylülerimdir” dedi.

 

Hedef Eşit Hizmet

 

Gölbaşı Belediyesi olarak mahallelere çok değer ve önem verdiğini belirten Başkan Odabaşı; şunları söyledi:

“Göreve geldiğim ilk günden bu zamana kadar Gölbaşı’nın her mahallesine eşit hizmet götürmek için elimizden gelen tüm çapayı gösterdik. Hallaçlı mahallemizde en iyi hizmetleri vermeyi başardık. Köyden mahalleye dönüşen Hallaçlı gibi diğer mahallelerimizin de hizmetlerini aksatmamak için çaba harcıyoruz.”

 

Konak Turizme Kazandırılmalı

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Odabaşı, Hallaçlı Konağı’nın turizme kazandırılmasını çok istediğini belirterek “Hallaçlı Mahallemizde yıllardır atıl durumda bulunan Hallaçlı Konağının turizme kazandırılması için çalışmalar yapıyoruz. Ankara Valisi sayın Alâaddin Yüksel Beyin de bu konuda büyük destekleri var. Konağın turizme kazandırılması durumunda Hallaçlı Mahallesine çok büyük katkı sağlayacaktır” diye konuştu.

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Hallaçlı Mahallesinden gelen konuklarına yemek ikramında da bulundu ve onlarla sohbet etti.

 

Berberlerle Kahvaltılı Sohbet

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, ilçedeki berberler ile Gölbaşı Belediyesi Mogan Aile Çay Bahçesinde kahvaltıda bir araya geldi. Berberler ile yapılan kahvaltılı toplantıda Belediye Başkanı Yakup Odabaşı yaptığı konuşmada “Berberler olmasa biz ne yaparız” diyerek, berberlik mesleğinin ne kadar önemli bir meslek olduğuna dikkat çekti.

 

Sorunlarını Dinledi

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Odabaşı, berberlerin sorunlarını da dinledi. Berberler, hafta sonu pazar günleri dükkânlarını kapatmak istediklerini belirterek, kurala uymayan berberler için Gölbaşı Belediyesi’nden yardım istediler. Başkan Odabaşı, konuyla ilgili olarak  “Sizlerin ortak kararı neyse onu uygularız. Biz sizleri memnun etmek için çalışıyoruz” dedi.

Gölbaşılı berberler, “İlk defa bir belediye bizleri başkanı buluşturdu ve sorunlarımızı dinledi. Berberler olarak belediyenin bizlere verdiği önemi sizlerin sayesinde anladık” diyerek Başkan Yakup Odabaşı’na teşekkür ettiler.

 

 

 

 

 

 

ETİKETLER
Gölbaşı Belediye Mahalle Odabaşı Yakup Berber Yemekli Toplantı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500