Advert
Karayalçın Ziyaret etti
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Karayalçın Ziyaret etti
Murat Karayalçın CHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Karayalçın Ziyaret etti

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Hükemet Başkanı Murat Karayalçın CHP Gölbaşı İlçe Başkanlığına  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gölbaşı gündemindeki konuları basın mensuplarıyla paylaştı.Basın mensupları sordu Karayalçın cevap verdi.

 

 

Genel merkezin CHP’ ye ve ilçe teşkilartına bakış açısı nedir yapılan muhalefeti nasıl değerlendiriyorsunuz?  Soruna; CHP Gölbaşı ilçe örgütünün siyasi çalışmalarıyla ilgili bu değerlendirme benim için önemli. Genel merkezin Gölbaşı örgütümüze çok olumlu bakması gerektiğini düşünürüm, olumsuz düşüncelerle ilgili bir bilgim yok, sizin dediğiniz çerceve de bir değerlendirme yapıyor olmalı ki yaklaşımını da bu şekilde ortaya koyuyor dedi.

 

Karayalçın bundan sonraki süreçte nasıl bir çıkış yapabilir bundan sonraki hayatınızda tam olarak nerde görev yapacaksınız  sorusuna; partinin delegesi ve üyesiyim İlçe Örgütlerinin ya da parti genel merkezinin benden yararlanmak amacıyla bana verecekleri görevler ne olursa olsun büyük bir memnuniyetle yapma kararlılığındayım diyen Karayalçın yapmış olduğu projelerden  ve çalışmalarından bahsetti.

 

Geçmişinizde bir çok görev yerine getirdiniz ve öz eleştiri  yaptığınız durumlar odlumu sorusuna; ben sosyal demokratım diyorsanız öz eleştiride yapmanız gerekir, geriye doğru bakıyorum eleştirilecek bir şeyim yok diyemezsiniz dedi.

 

Gölbaşı’nı ikiye bölen karayolunun Viyadük ve Hemzemin projesini nasıl değerlendiriyorsunuz?  Sorunsa karayalçın; Viadük ve hemzemin için yapılan anket çalışmasına ben ona anket demiyorum, yapılan çalışma anket değil, anket çalışması bilimsel bir çalışmadır, hiç kimse ben böyle düşünüyorum diyerek insanlara görüşlerini empoze edemez, böyle kişilerin projecilik alnındaki başarısızlıkları her yerde görülmüşse ve biliniyorsa daha da dikkatli olmak gerekir dedi.

 

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Karayalçın Eymir Gölü hakkında da konuşma yaptı. Eymir Gölü halka açıktır, kontrollü olarak kullanılmaktadır dedi.

ETİKETLER
BASIN GÖLBAŞI MURAT KARAYALÇIN EYMİR GÖLÜ VİYADÜK PROJECİLİK ÖZ ELEŞTİRİ CHP İLÇE ÖRGÜTÜ GENEL MERKEZ
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500