Advert

Mogan Parkı İlgi Odağı Oldu...

Havaların Isınmaya Başlamasıyla Mogan'a ziyaret Çoğaldı...

Mogan Parkı İlgi Odağı Oldu...
Mogan Parkı İlgi Odağı Oldu...

 

 

Mogan İlgi Odağı Oldu

 

Ankaralılar, soğuk ve yağışlı geçen kış aylarının ardından, güneşin yüzünü göstermesiyle yeşil ve mavinin buluştuğu Büyükşehir Belediyesi’nin dev rekreasyon alanı Mogan Park a akın etti.

 

Büyükşehir Belediyesi’nin hizmete sunduğu Mogan Parkı geniş yeşil alanları, çeşit, çeşit bitki örtüleri, göletleri, çocuk oyun alanları, eğlenceye dönük farklı aktiviteleri ile Başkentlilerin Bahar coşkusuna ortak oluyor. Özellikle Ankaralıların büyük ilgi gösterdiği barbekü ve piknik alanlarından yükselen et ve balık kokuları, oyun mekanlarından duyulan çocukların neşe dolu sesleri, göl kenarında balık tutan kişilerin sessizliği, eşsiz manzarayı çayla tatlandıran ailelerin sohbeti, gezintiye çıkan ve spor yapan insanların hareketliliği parklardaki renk cümbüşüne katkı sağlıyor.

 

Büyükşehir Belediyesi’nin kentin dört bir tarafında, herkesin kolayca ulaşabileceği bölgelerde oluşturduğu ve baharın yeniden yeşerttiği dev rekreasyon alanları, ağırladığı binlerce Başkentliye sunduğu sayısız imkan ve aktiviteyle hafta sonlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

 

Mesai günlerinde yaşanan yoğun ve sıkıntılı süreçleri geride bırakmak isteyen büyükler, okullardaki ders temposundan uzak bir gün geçirmek isteyen çocuklar ile şehir dışından bile sırf piknik için Başkent’in rekreasyon alanlarına koşan misafirler, hafta sonları eşsiz bir manzara ve doğada baharın tadını çıkarıyorlar.

 

ANKARA MOGAN ÇAY İNSAN AKTİVİTE İLGİ BAŞKENT SÜREÇ PARK KIŞ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı