Advert
Şehit Aileleri İle Yemekte Bir Araya Geldi
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Şehit Aileleri İle Yemekte Bir Araya Geldi
Osman Karaaslan'a Teşekkür Ettiler...

Şehit Aileleri İle Yemekte Bir Araya Geldi

 

Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan, Şehit ailelerine yemek düzenledi. Yemeğe Ak Parti Gölbaşı ilçe Kadın Kolları Başkanı Elif Özer ile Gölbaşı ve çevre mahallelerinde yaşayan 55 dan fazla şehit yakınları katıldı.

 

Şehit yakınları ile akşam yemeği’nde bir araya gelmekten büyük bir haz ve mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Karaaslan, ‘’Vatanları için canlarını feda eden Şehitlerimiz sayesinde bu gün rahat ve huzur içerisinde yaşıyoruz. Onların canlarını feda ettikleri değerler vatan toprağıdır. Bu vatana ve değerlerine sahip çıkmak gerekir. Ülkemiz için canlarını feda eden Şehitlerimizin geride kalan ailelerinin sorunlarıyla ilgilenmek bizim en büyük görevimizdir. Biz sizler için ne yapsak azdır’’ diyerek, akşam yemeğine katılan Şehit yakınlarına teşekkür etti.

 

Akşam yemeğinden sonra başkan Karaaslan Şehit yakınları ile tek tek yakından ilgilenerek onların sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi. Şehit yakınları, bu güzel organizasyonda beraber olmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, başkan Karaaslan’a teşekkür ettiler.

 

Şehit yakınları Başkan Karaaslana sorunlarını anlatarak, Maaşlarındaki iyileştirme konusunda ve işe imkanlarından yararlanmak istediklerini belirttiler. Başkan Karaaslan’da Hükümetin bu konuda çalışmalarının olduğu belirterek bu konuda hassas davrandıklarını ve sorunlarını gerekli yerlere ileteceklerini dile getirdi.

ETİKETLER
HÜKÜMET OSMAN KARAASLAN ŞEHİT AİLE HASSAS VATAN
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500