Advert
Geçmiş Olsun Dilekleri…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Geçmiş Olsun Dilekleri…
Sivil Toplum Yerel Basına Yapılan Saldıraya Geçmiş Olsun Dileklerini İletti...

Geçmiş Olsun Dilekleri…

Gölbaşı basınına yapılmış bu menfur saldırıyı şiddetle kınıyor. Değerli gazetecilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Gölbaşı Öğretmenevinde düzenlenen Çimşitliler gecesinde bir araya gelen Çimşit Dernek Başkanı Mustafa Yıldırım, Selametli Dernek Başkanı Engin TEMİZSOY, Subaşı Dernek Başkanı Halil TIRAŞ, Velihimmetli Dernek Başkanı Bilal KÖSE ve Seğmenler Mahallesi Dernek Başkanı Kadir İZDAŞ saldırıdan üzüntü duyduklarını belirttiler.

Gazetecilik mesleğinin zor bir meslek olduğunu, görevlerini yaparken birçok zorluğa göğüs geren bu insanlara yapılan saldırıyı insanların haber alma özgürlüğüne yapılmış bir darbe olarak nitelendiriyor ve bu tür eylemlerin her ne amaçla olursa olsun tekrarlanmamasını temenni ediyoruz. Adaletin en kısa zamanda saldırıyı yapanlar hakkında gerekli yaptırımları uygulamasını temenni ediyoruz.Saldırıya uğrayan gazetecilerimize ve yerel basınımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

ETİKETLER
KADİR İZDAŞ KÖSE SALDIRI ADALET ENGİN TEMİZSOY ÖĞRETMENEVİ VELİHİMMET
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500