Advert

Çimşitli’ler Bir Arada…

Çimşitliler Yemekte Bir Araya Geldiler...

Çimşitli’ler Bir Arada…
Çimşitli’ler Bir Arada…

Çimşitli’ler Bir Arada…

 

Ankara Gölbaşı Çimşit Köyü Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği üyeleri bir etkinlik düzenleyerek gecede buluştu.Gölbaşı 75.yıl Öğretmen Evi Sosyal tesislerinde düzenlenen etkinlik renkli geçti. Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından açılış konuşmasında Dernek Başkanı Mustafa Yıldırım kısa bir konuşma yaptı.

 

Yıldırım konuşmasında “Derneğimizin hiçbir siyası amacı yok. Hiçbir amaç peşinde de koşmuyoruz. Bizim isteğimiz Gölbaşının kazançlarından bizde yararlanalım istedik. Gölbaşı kazanırsa bizde kazanırız. Bu gecede başka bir amaç sizlerle birlik, beraberlik ve bir arada bütünlük içinde olmayı arzulamıştık. Sanırım bunu da gerçekleştirdik” dedi.

 

Yemekli gecede protokol konuşmalarının ardından Türk Halk müziğinden ezgiler dinlendi. Çanakkale ve şehitler haftası dolayısıyla hazırlanan şiir ve destansı konuşmalar geceye katılanları duygulandırdı. Ankara Seğmenlerinin gösterisinden sonra hediye çekilişlerine geçildi.

 

Geceye MHP eski devlet bakanı Sadi Somuncuoğlu, Keçiören Belediye Eski Başkanı Turgut Altınok, Murat Bey Balta, Önder Akdoğan, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan ve yönetimi, MHP ilçe Başkanı Mahmut Aksoy ve ilçe yönetimi, CHP ilçe Başkanı Ercan Şimşek, MHP il Genel Meclis Üyesi Halil Yurtseven, Dernek üyeleri, davetliler katıldı.

ÇİMŞİT MHP MAHMUT AKSOY TURGUT ALTINOK MURAT BEY BALTA YURTSEVEN GECE ANKARA SEYMENLER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı