Advert
Teknoloji
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

Boyalık Mahallesi Kültür Merkezi Tamamlandı

Gölbaşı Belediyesi ” HER MAHALLEYE KÜLTÜR MERKEZİ” projesi kapsamında çalışmaları hızla devam ediyor.

Boyalık Mahallesi Kültür Merkezi Tamamlandı

Boyalık Mahallesi Kültür Merkezi Tamamlandı

 

 

Gölbaşı Belediyesi ” HER MAHALLEYE KÜLTÜR MERKEZİ” projesi kapsamında çalışmaları hızla devam ediyor. Son olarak Gölbaşı’na 50 km uzaklıktaki en uzaktaki mahallesi olan Boyalık mahallesine kültür merkezi yapıldı. Mahalle muhtarı Muhsin Karakülah; Belediye başkanımız Yakup Odabaşı ve ekibine teşekkür ediyoruz. Dedi Başkan Odabaşı “ Mahalle halkına hayırlı olsun”dedi.

 

 

Gölbaşı Belediyesi ” HER MAHALLEYE KÜLTÜR MERKEZİ” projesi kapsamında sıraya aldığı Boyalık Mahallesi Kültür Merkezi çok kısa sürede tamamlanarak mahalle halkının hizmetine açtı. Boyalık mahallesinin yıllardır büyük bir sorunu olan kültür merkezi Gölbaşı belediyesi tarafından giderildi.

 

Köy statüsünde iken köyün kısıtlı imkânları ile yapılan köy konağı inşaatı uzun yıllar atıl vaziyette kalmıştı. Mahalle statüsüne geçerek Gölbaşı’na bağlanan Boyalık mahallesinde, ilk olarak köy konağı inşaatı yeni proje ile Kültür merkezi haline getirildi. İnşaatı çok kısa sürede tamamlanarak mahalle halkının hizmetine sunuldu. 250 kişilik kapasitesi bulunan kültür merkezi, mahalle halkı düğün, nişan, sünnet, toplu organizasyonlarda ve tüm sosyal etkinliklerde kullanabilecekler.

 

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Yeni Başkan Aksoy
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA