Advert
Teknoloji
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

Gölbaşı spor’dan Dünya Şampiyonuna Destek

Arnavutluğun Başkenti Tiran'da 2011 Veteranlar 35–40 yaş Dünya Güreş Şampiyonasında Gölbaşı Şahin Sevin İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Nuri Zengin 97 kiloda Dünya Şampiyonu oldu.

Gölbaşı spor’dan Dünya Şampiyonuna Destek

Gölbaşı spor’dan Dünya Şampiyonuna Destek

 

Arnavutluğun Başkenti Tiran da 2011 Veteranlar 35–40 yaş Dünya Güreş Şampiyonasında Gölbaşı Şahin Sevin İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Nuri Zengin 97 kiloda Dünya Şampiyonu oldu.

 

Gölbaşı Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Fahrettin Aydınlı, Spor Kulübü Muhasibi Burhan Bilgi ve Yönetim Kurulu Üyesi Naci Büyükbalcı eşliğindeki heyet 2011 Veteranlar 35–40 yaş Dünya Güreş Şampiyonasında Dünya Şampiyonu olan Nuri Zengin’i görev yaptığı Gölbaşı Şahin Sevin İlköğretim Okulunda ziyaret ederek göstermiş olduğu üstün başarıdan dolayı tebrik etti.

 

Gölbaşı Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Fahrettin Aydınlı Sporun ve Sporcunun her zaman yanında olduklarını Ata Sporumuz olan güreş sporunun ilçemizde gerçekleşmesi için çalışmaların yapıldığını, Hapkido, Tekvando, Halter, Futbol branşların da çok sayıda öğrencinin eğitim aldığını belirtti.

 

Milli Sporcu ve Kırkpınar Baş Pehlivanı da olan Nuri Zengin 4 kez Dünya Şampiyonu olduğunu Ata Sporunun Gölbaşında daha ileri seviyelere gelmesi Gölbaşından yeni genç pehlivanların yetişmesi için her zaman yardıma hazır olduğunu belirtti.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Yeni Başkan Aksoy
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA