Advert

Gölbaşı spor’dan Dünya Şampiyonuna Destek

Arnavutluğun Başkenti Tiran'da 2011 Veteranlar 35–40 yaş Dünya Güreş Şampiyonasında Gölbaşı Şahin Sevin İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Nuri Zengin 97 kiloda Dünya Şampiyonu oldu.

Gölbaşı spor’dan Dünya Şampiyonuna Destek
Gölbaşı spor’dan Dünya Şampiyonuna Destek

Gölbaşı spor’dan Dünya Şampiyonuna Destek

 

Arnavutluğun Başkenti Tiran da 2011 Veteranlar 35–40 yaş Dünya Güreş Şampiyonasında Gölbaşı Şahin Sevin İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Nuri Zengin 97 kiloda Dünya Şampiyonu oldu.

 

Gölbaşı Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Fahrettin Aydınlı, Spor Kulübü Muhasibi Burhan Bilgi ve Yönetim Kurulu Üyesi Naci Büyükbalcı eşliğindeki heyet 2011 Veteranlar 35–40 yaş Dünya Güreş Şampiyonasında Dünya Şampiyonu olan Nuri Zengin’i görev yaptığı Gölbaşı Şahin Sevin İlköğretim Okulunda ziyaret ederek göstermiş olduğu üstün başarıdan dolayı tebrik etti.

 

Gölbaşı Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Fahrettin Aydınlı Sporun ve Sporcunun her zaman yanında olduklarını Ata Sporumuz olan güreş sporunun ilçemizde gerçekleşmesi için çalışmaların yapıldığını, Hapkido, Tekvando, Halter, Futbol branşların da çok sayıda öğrencinin eğitim aldığını belirtti.

 

Milli Sporcu ve Kırkpınar Baş Pehlivanı da olan Nuri Zengin 4 kez Dünya Şampiyonu olduğunu Ata Sporunun Gölbaşında daha ileri seviyelere gelmesi Gölbaşından yeni genç pehlivanların yetişmesi için her zaman yardıma hazır olduğunu belirtti.

 

gölbaşı spor fahrettin aydınlı spor'a destek hapkido tekvando halter futbol nuri zengin dünya şampiyonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı