Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 18-10-2021 12:35   Güncelleme : 18-10-2021 12:59

Mamak’ta Mevlit Kandili’ne Özel Program

Mamak Belediyesi, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in doğumunun yıldönümü olan Mevlit Kandili’ni dualarla kutladı.

Mamak’ta Mevlit Kandili’ne Özel Program

Mamak Belediyesi, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in doğumunun yıldönümü olan Mevlit Kandili’ni dualarla kutladı.

 Mamak Belediye Başkanı Murat Köse’nin vatandaşlara kandil simidi dağıtılmasıyla başlayan Mevlit Kandili Özel Programı Yeni Mamak Merkez Camii’nde gerçekleşti. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program kapsamında Peygamber (s.a.v) sevgisi tazelendi.

Beraberliğimize ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum

Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed’in kutlu doğumu olan mübarek Mevlit Kandil’ine ulaşmış olmanın manevi hazzını yaşadığını ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse,“ Hz. Muhammed’i sevmek ve örnek almak demek, onun insanlığın huzuru ve kalıcı barışı için yaptığı çağrıyı günümüze taşıyarak, hayatımıza yansıtmak demektir. Mevlit Kandili, Peygamberimizin insanlığa bıraktığı mirası anlamak için önemli bir fırsattır. Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu gecede, insanımızın içinde var olan yardımlaşma ve dayanışma duygularının en güzel şekilde yaşanması dileğiyle, tüm hemşerilerimin ve İslam Aleminin Mevlit Kandilini kutluyor, birliğimize, beraberliğimize ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
192. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA