Advert
Mamak
Giriş Tarihi : 29-09-2021 11:12

Mamak’ın değişimine tanık oluyorlar

Mamak Belediyesi tarafından düzenlenen ve haftanın belirli günlerinde gerçekleştirilen proje tanıtım gezilerine ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor.

Mamak’ın değişimine tanık oluyorlar

Mamak’ın değişimine tanık oluyorlar

Mamak Belediyesi tarafından düzenlenen ve haftanın belirli günlerinde gerçekleştirilen proje tanıtım gezilerine ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Çevre, spor, kentsel dönüşüm, sosyal tesisler, altyapı ve kültür sanat alanında hayata geçirilen yatırımların yerinde incelendiği tanıtım gezisi kapsamında bugüne kadar 315 Mamaklı vatandaş projeleri hem yerinde görme fırsatı yakaladı hem de Mamak’taki değişimine  tanık oldu.

Yerinde görme fırsatı sunuyoruz

Mamak’ın değişen ve gelişen yapısını vatandaşlara yerinde görme fırsatı sunduklarını ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Düzenlediğimiz proje tanıtım gezileri ile hemşerilerimiz hem kişisel gelişimlerine katkı sunacak faaliyetleri yerinde öğreniyor hem de yeni projeler hakkında bilgi sahibi oluyorlar” dedi. Köse, “Sadece Mamak’a değil, Ankara’ya değer katan vizyon projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz“ diye konuştu.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
189. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA