Advert
Mamak
Giriş Tarihi : 23-09-2021 11:41

Mamak’tan ailelere tam destek

Aile bütünlüğünün korunması ve güçlendirilmesine destek olmak amacıyla Mamak Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen, Ankara’nın ilk Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Aile Danışma Merkezi hizmet vermeye devam ediyor.

Mamak’tan ailelere tam destek

Mamak’ta n ailelere tam destek

 

Aile bütünlüğünün korunması ve güçlendirilmesine destek olmak amacıyla Mamak Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen, Ankara’nın ilk Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Aile Danışma Merkezi hizmet vermeye devam ediyor. 1 psikolog/ aile ve evlilik danışmanı, 1 aile danışmanı, 1 sağlıklı beslenme ve diyet uzmanı ve haftanın belirli günlerinde hukuk danışmanı ile Musiki Muallim Mektebi içerisinde hizmet veren merkezde çocuklarıyla gelen aileler için de çocuk oyun alanı da yer alıyor. Günümüzde birçok sorunla baş etmek zorunda kalan, üstesinden gelemediklerini düşündükleri problemlerle desteğe ihtiyacı olan vatandaşlar için açılan merkezde, tüm hizmetler ücretsiz gerçekleştiriliyor.

 

 

Toplumumuzun en değerli hazinesi aile

Toplumun en küçük yapı taşı olan aileleri ilgilendiren önemli bir hizmet verdiklerini ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Güçlü toplumlar, güçlü ailelerin eseridir. Toplumumuzun en değerli hazinesi olan ailelerimizi korumak ve güçlendirmek için Mamak Belediyesi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın üstesinden gelemedikleri konularda destek olmak için hayata geçirdiğimiz Aile Danışma Merkezimizden tüm vatandaşlarımız faydalanabiliyor” dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
189. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA