Advert
Pursaklar
Giriş Tarihi : 21-09-2021 11:22

Pursaklar Belediyesi daha yeşil bir ilçe için çalışıyor

Pursaklar Belediyesi, şehir genelinde yeşil alanlardaki bitki ve ağaçları arazöz araçları ile suluyor.

Pursaklar Belediyesi daha yeşil bir ilçe için çalışıyor

İlçeye binlerce metrekare yeşil alan kazandıran Pursaklar Belediyesi, bu alanların her zaman yeşil kalması ve sağlıklı bir şekilde büyümeleri için yoğun mesai harcıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen sulama çalışmalarıyla ağaç ve bitkilerin, her zaman yeşil kalması ve normal büyümelerine devam etmesi sağlanıyor.

Yakında zamanda araç filosunu güçlendiren Pursaklar Belediyesi tarafından yeşil alanların yanı sıra park ve bahçelerde sulama çalışmaları düzenli bir şekilde yürütüyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmaları yerinde takip eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, yeşil alanlara canlılık veren sulama çalışmalarını denetledi.

 

‘‘Yeşil alanlarımızın daha yeşil kalması için büyük bir mücadele ortaya koyuyoruz’’

Çevrenin korunmasına ve yeşil alanlara büyük önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Hemşehrilerimizin Park ve yeşil alanlarda sağlıklı bir şekilde dinlenebilmeleri için ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yeşil alanlarımızın daha yeşil kalması için büyük bir mücadele ortaya koyuyoruz. Vatandaşlarımıza daha verimli hizmet sunarken su israfı yapmadan ağaçlık alanlarda ve yeşil alanlarda sulama çalışmaları yürütüyoruz. Daha Yeşil Pursaklar için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımıza devam edeceğiz’’ dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
189. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA