Advert
Pursaklar
Giriş Tarihi : 15-09-2021 13:21

Pursaklar’da esnaf buluşmaları devam ediyor

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, üçüncüsü düzenlenen ‘‘Esnaflar Buluşması’’ programı kapsamında Bayan Kuaförleri, Güzellik Merkezi ve Türban Tasarım işletmecilerini konuk ederek misafirleri ile tek tek ilgilendi.

Pursaklar’da esnaf buluşmaları devam ediyor

Başkan Ertuğrul Çetin, ilçede hizmet veren kuaförler ile kahvaltıda bir araya gelerek Belediye çalışmalarını, şehre kazandırılan hizmetler ve yapım çalışmaları devam eden projeleri yerinde gezdirdi.

Gerçekleşen kahvaltı programına Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve Bayan Kuaförleri, Güzellik Merkezi ve Türban Tasarım işletmecileri katılım sağladı.

Toplumun her kesimine rahatlıkla ulaşan kuaförlere detaylı bir sunum yapan Başkan Ertuğrul Çetin, tamamlanan ve devam eden projeler başta olmak üzere belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

‘‘Katılımları için esnaflarımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ederim’’

Sokakların nabzını esnafların tuttuğunu belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘İlçemizde faaliyet gösteren Bayan Kuaförleri, Güzellik Merkezi ve Türban Tasarım işletmecileri ile bir araya gelerek, Belediye çalışmalarımız hakkında sunum yaptık.  Pursaklar Belediyesi olarak bütün esnaflarımızla yakın ilişkiler kuruyoruz. Sosyal, kültürel, temizlik ve ulaşım alanındaki sorumluluklarımızı yerine getirerek Pursaklar’ı daha yaşanabilir bir ilçe haline getiriyoruz. Katılımları için esnaflarımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ederim’’ dedi.

‘‘Esnaflar Buluşması’’ programının ardından Başkan Ertuğrul Çetin kuaförlere, ilçede yapım çalışmaları devam eden Endemik Vadi, Evcil Hayvanlar Parkı ve Veterinerlik Tesisleri, Devlet Tiyatroları Pursaklar Sahnesi ve Kedi Evini gezdirdi.

Başkan Ertuğrul Çetin’e Teşekkür

Keyifli bir sohbet ortamında yapılan kahvaltı ve ardından düzenlenen gezi programına katılan kuaförler, belediyenin yaptığı çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirirken, Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin’e yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
194. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA