Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 31-08-2021 13:07

Hadise Gölbaşı’nda sahne aldı

Gölbaşı Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99'uncu yıldönümü dolayısıyla Hadise konseri düzenlendi.

Hadise  Gölbaşı’nda sahne aldı

Atatürk Sahil Parkında düzenlenen konsere MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya,Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan,Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, eşi Yeşim Şimşek, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Konser öncesinde Gölbaşı Belediyesi tarafından tamamlanan projeleri tanıtan sinevizyon gösterimi ve Gölbaşı Umutlu Yaşam Uygulama Merkezi’nin öğrencilerinin hazırladığı gösteri yapıldı.

Konserde bir konuşma yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, “Ağustos ayı türkün zafer ayıdır. Türk milleti bu ayda bir çok zafer elde etti. 26 Ağustos 1071 Malazgirt Zaferi, 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi Türk tarihinde çok önemli günlerdir. Bugünde 30 Ağustos Zaferinin kutlaması için hep birlikte buradayız. Allah bu millete bu zaferleri hep daim kılsın” dedi.

Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan ise “30 Ağustos Zaferi Anadolu’nun ebediyen Türk yurdu olduğunun ve Türk milletinin esarete asla buyun eğmeyeceğinin ilan edildiği, milletin ordusuyla bütünleştiği ve gözünü kırpmadan canının vatanı uğruna feda ettiği bir büyük mücadelenin tarihidir” dedi.

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99'uncu yıldönümünü kutlayan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, “ Büyük milletlerin büyük tarihleri ve çağları bir kırbaç gibi kullanan büyük ataları vardır. Türk milleti büyüktür, tarihide, ecdadıda büyüktür. Bu büyüklükte, ahlaktan, akıldan, adaletten, hoşgörüden ve mücadeleci ruhtandır. Bunun en son örneği de bu büyük zaferi bize kazandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk'tür. Bu vesile ile hepimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun” dedi.

Başkan Şimşek  “Gece Gündüz Çalışıyoruz”

Başkan Şimşek sözlerine şöyle devam etti; “Gölbaşı Ankara'nın parlayan bir yıldızıdır. Gölbaşı Başkent'in marka ilçesidir. Doğasıyla iklimiyle ve hoşgörülü insanlarıyla eşsiz bir ilçedir. Sizler rahat, huzurlu, güvenli ve gelişmiş bir Gölbaşı'nda yaşayın diye bizler gece gündüz durmadan çalışıyoruz. Fiziki ve sosyal projelerimizle sizlere güzel bir gelecek hazırlamak için gayret ediyoruz. Bu anlamda bir çok projeyi hayata geçirdik ve hayata geçirmeye devam ediyoruz”

Konserde Ünlü Sanatçı Hadise'ye Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mevlut Karakaya çiçek, Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan tablo, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'in eşi Yeşim Şimşek uyum merkezi öğrencilerinin yaptığı çini yapımı tablo verirken Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ise Gölbaşı'nın değerlerinden mogan bıçak hediye etti.

Konuşmaların ardından sahneye çıkan Hadise, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Yaklaşık 2 saat süren Hadise konserine Ankara’nın her yerinden gelen vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
194. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA