Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 30-08-2021 18:15

Ankaralılar, Gölbaşı’na akın etti

Gölbaşı Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. Yılı sebebiyle düzenlediği konserde ünlü sanatçı Hadise’yi Ankaralılar ile buluşturacak.

Ankaralılar, Gölbaşı’na akın etti

Gölbaşı Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. Yılı sebebiyle düzenlediği konserde ünlü sanatçı Hadise’yi Ankaralılar ile buluşturacak.

BOMBA ARAMASI YAPILDI

Atatürk Sahil Parkında saat 21:00'da başlayacak Hadise konseri için Polisler saatler öncesinden çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Polis, özel eğitimli köpekle konser alanında bomba araması yaptı.

ALANA HES KODUYLA ALINIYOR

Hadise konserini takip etmek için saatler önce konserin yapılacağı alana akın eden vatandaşlar HES kontrolü sonrasında alana alınıyor. Görevliler ayrıca vatandaşları sürekli maske ve mesafe için uyarılarda bulunuyorlar.

GÖLBAŞI’NA AKIN ETTİLER

Gölbaşı Belediyesi’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. Yılı sebebiyle düzenlediği Hadise konseri Ankara’nın her yerinden gelen vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Sabahın erken saatlerinden Gölbaşı’na gelmeye başlayan vatandaşlar Mogan Gölü kenarında keyifli vakit geçirerek Hadise konserini beklemeye başladı. HES kontrolü sonrası alana girmeye başlayan bazı gençler ünlü sanatçıyı yakından görmek için koşarak sahnenin en önünde yer kapmaya çalıştılar.

ESNAFIN YÜZÜ GÜLDÜ

Gölbaşı Belediyesi’nin Kültür Sanat etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği konserler ile vatandaşlar Gölbaşı’na akın ediyor. Dün Mustafa Yıldızdoğan konseri ve bugünkü Hadise konserleri Gölbaşı’nın tanınması ve Gölbaşı esnafı için olumlu oldu. Gölbaşı’na akın eden binlerce kişi Gölbaşı esnafından alışveriş yaparak esnafın yüzünü güldürdü

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
194. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA