Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 29-08-2021 18:04

Gölbaşı’nın cocukları erkekliğe ilk adımını attı

Gölbaşı’nda , gerçekleştirilen toplu sünnet şöleninde 200 çocuk sünnet edildi.

Gölbaşı’nın cocukları erkekliğe ilk adımını attı

Gölbaşı’nda , gerçekleştirilen toplu sünnet şöleninde 200 çocuk sünnet edildi.

Gölbaşı Belediyesi tarafından sünnet ettirilen 200 çocuk için sünnet şöleni düzenlendi.

Atatürk Sahil Parkında düzenlenen Sünnet Şöleni'nde çocuklar ve aileleri palyaçolar ve maskotlar tarafından düzenlenen etkinliklerle doyasıya eğlendi. Çocuklara burada çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Atatürk Sahil Parkında çocuklarla bir araya gelen Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek çocuklar ve aileleri ile birebir ilgilendi. Çocuklarla sohbet eden Başkan Şimşek, sünnet olan çocuklara bisiklet hediye ederek, aileleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Hediye törenin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, “ Pandemi nedeniyle bizde bir çok etkinlikten mahrum kaldık. Pandemin azalması ve aşılama oranı en yüksek ilçelerinden birininde Gölbaşı olması dolayısıyla böyle bir etkinlik yapmak istedik. Bu etkinlikte ilçemizde yaşayan dar gelirli ailelerimizin çocuklarını sünnet ettirdik. Yapılan başvuru sonucunda 200 tene çocuğumuzu sünnet ettirdik ve 200 tane bisiklet hediye ettik. Allah damatlıklarını göstersin” dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, vatandaşlar için etkinliklerinin devam edeceğini belirterek, 30 Ağustos Zafer Bayramında, belediye olarak Atatürk Sahil Parkında Hadise’nin konser vereceğini söyledi.

Gölbaşı Belediyesi tarafından Atatürk Sahil Parkında düzenlenen Sünnet Şöleni, yerel sanatçılar ve ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan konseri ile son bulacak.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
194. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA